Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A6 C7 3.0 BiTDI by Mordeliuss | ShadowLine in progress |


Mordeliuss

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobie jakiś update po weekendzie co wpadło :decayed: 

Przejechaliśmy pół polski z dziewczyną i lącząc przyjemne z pożytecznym wpadliśmy na weekend nad morze i zostawiliśmy auto w tutejszym warsztacie :grin:

STAY TUNED!!:wink:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie była wizyta w TuneUp :) 

udało się połączyć przyjemne z pożytecznym jak napisałem wcześniej i zostawiliśmy auto na weekend u pewnego Gdyńskiego elektronika :decayed:

Ze zmian jakie wpadły: 

- CarPlay & Android Auto do MMI 3G  

- Wyprowadzenie zasilania pod videorejestratora

- Ogarnięte nowe zabezpieczenia auta (o szczegółach oczywiście nie informuje) 

Wreszcie udało się zrobić coś z rozwiązaniami jakie wprowadzili elektrycy poprzedniego właściciela, niestety korzystanie z nich było uciążliwe i mało bezpieczne. 
 

Brakowało mi w tym Audi Map Google i sterowania „Apple Music” podczas jazdy z poziomu MMI. Wyciąganie telefonu z uchwytu i dopatrywanie sie co jest na ekranie było meczące bo ja ślepy :lol: teraz wszystko pieknie widać :wink:

Kamerka lezała i czekała na swoją kolej jeszcze z B8 gdy już nie była moją własnością. 
 

Czekam na zakończenie terminów nad innymi pracami i bede informował o dalszych postępach. :wub:

Na razie z modami lecimy powoli :)

 

70AC779F-3BD0-4B23-8CE9-60CCF909C3BE.jpeg

4174C276-E462-4856-95D2-B7708784888D.jpeg

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości ile cenią sobie teraz za moduł carplay do 3GP?

Kiedy pokrętło w klimatroniku wymienisz :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mordeliuss napisał:

udało się połączyć przyjemne z pożytecznym jak napisałem wcześniej i zostawiliśmy auto na weekend u pewnego Gdyńskiego elektronika :decayed:

Auto Opcja?

Kierownica od RS6 była czy montowałeś?

Edytowane przez george
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, H4mm3R napisał:

Z ciekawości ile cenią sobie teraz za moduł carplay do 3GP?

Kiedy pokrętło w klimatroniku wymienisz :whistling:

Powiem Ci ze nawet bardzo nie zwracałem uwagi na to pomrętło dopoki mnie nie uczuliłeś :facepalm: Ogółem wnętrze ma poobijane dekory przy skrzyni i na bank bede coś z nimi robił i na pewno pójdzie też i pokrętło i pare innych drobiazgów jeżeli uda mi sie je dostać :) 

Z tego co sie orientuje to koszt około 1400 zl na polskim rynku, z chinolandi pewnie duzooo taniej :) 

58 minut temu, george napisał:

Auto Opcja?

Kierownica od RS6 była czy montowałeś?

Tak „Auto Opcja” ale nie bede robił reklamy chociaż Maćka moge polecić w 1000% :thumbup1:

Kierownica była podobno założył ją poprzedni właściciel, ale mam na nią trochę inny pomysł także jest in progress:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mordeliuss napisał:

Kierownica była podobno założył ją poprzedni właściciel, ale mam na nią trochę inny pomysł także jest in progress:decayed:

Według mnie pasuje ten styl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, george napisał:

Według mnie pasuje ten styl.

Pasuje pasuje, ale jest w kiepskim stanie i czyszczenie jej niewiele zmieniło. 

Mysle że to co wymyśliłem też bedzie mi sie podobać, a to najważniejsze :wink: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Mordeliuss napisał:

Mysle że to co wymyśliłem też bedzie mi sie podobać, a to najważniejsze :wink: 

326 kkm nie przechodzi bez echa na elementach wnętrza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, george napisał:

326 kkm nie przechodzi bez echa na elementach wnętrza.

No niestety, ale w dużej mierze to kwestia dbania. Moje A8 miało 400 tys i wyglądało o wiele lepiej :) tutaj dekory Alu sa w kiepskim stanie, pełno wgniotek i zadrapań. 
 

Wszystko jest do wyprowadzenia :) kwestia budżetu :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Mordeliuss napisał:

Wszystko jest do wyprowadzenia :) kwestia budżetu :facepalm:

Szczotkowane amelinium szybko niszczy się. Widzę to na przykładzie swojego auta, ale i C6 FL, które miało 180 kkm nalotu. Dekory mają ślady jakby ktoś je gryzł, są ubytki.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, george napisał:

Szczotkowane amelinium szybko niszczy się. Widzę to na przykładzie swojego auta, ale i C6 FL, które miało 180 kkm nalotu. Dekory mają ślady jakby ktoś je gryzł, są ubytki.

W C6 na dekorze na tunelu środkowym (szczotkowane aluminium) też mam wgniecenia od strony kierowcy w miejscu zapięcia pasa. Kupiłem auto z przebiegiem 208 k km, teraz ma 258 k km, od zakupu nic się nie pogorszyło, także jak dbasz tak masz.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te dekory są mega pod katem dbania, w sensie że jedne z lepszych, serio, ale ja się pojawią obrączki, sygnety czy długie kobiece paznokcie albo walące o nie torebki to wtedy jest jak jest...

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, FroS-t napisał:

Te dekory są mega pod katem dbania, w sensie że jedne z lepszych, serio, ale ja się pojawią obrączki, sygnety czy długie kobiece paznokcie albo walące o nie torebki to wtedy jest jak jest...

Wydaje mi się, że u mnie akurat to ktoś zniszczył uderzając wtyczką od pasa bezpieczeństwa bo to akurat w tej okolicy mam poobijane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, george napisał:

Szczotkowane amelinium szybko niszczy się. Widzę to na przykładzie swojego auta, ale i C6 FL, które miało 180 kkm nalotu. Dekory mają ślady jakby ktoś je gryzł, są ubytki.

No ja raczej dbam o takie rzeczy oczywiście ze zdrowym rozsądkiem i raczej mi sie nie zdarzyło nawet w B8 coś uszkodzić przez rok. Dlatego chce kupić najtańsze mozliwe dekory i polombinować z nimi. Alu mi sie znudziły. Oczywiście bedzie klasyka ze smakiem :) 

19 minut temu, pelonek1 napisał:

W C6 na dekorze na tunelu środkowym (szczotkowane aluminium) też mam wgniecenia od strony kierowcy w miejscu zapięcia pasa. Kupiłem auto z przebiegiem 208 k km, teraz ma 258 k km, od zakupu nic się nie pogorszyło, także jak dbasz tak masz.

Dokładnie jak dbasz tak masz, chyba tu niestety ktoś nie dbał :( 

13 minut temu, FroS-t napisał:

Te dekory są mega pod katem dbania, w sensie że jedne z lepszych, serio, ale ja się pojawią obrączki, sygnety czy długie kobiece paznokcie albo walące o nie torebki to wtedy jest jak jest...

U mnie to chyba ktoś obrączką wystukiwał cała „gorącą 20” z prawej jak i z lewej strony :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie chyba ktoś z nudów stukał w dekor na drzwiach w okolicy lusterka, reszta nie budzi zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, H4mm3R napisał:

Z ciekawości ile cenią sobie teraz za moduł carplay do 3GP?

Kiedy pokrętło w klimatroniku wymienisz :whistling:

Wiesz że dopatrzyłem się że to pokrętło nie ma śladów używania i że światło się tak niefortunnie odbija i wygląda jakby było wytarte :polew:

10 godzin temu, george napisał:

U mnie chyba ktoś z nudów stukał w dekor na drzwiach w okolicy lusterka, reszta nie budzi zastrzeżeń.

Achhh te korki...

Muszę się wziąc powoli za takie tematy ale najpierw załatwię te które mam już ustawione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.02.2022 o 09:24, Mordeliuss napisał:

Muszę się wziąc powoli za takie tematy ale najpierw załatwię te które mam już ustawione :)

Czyli trzecia turbina :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2022 o 20:41, rosati napisał:

Czyli trzecia turbina :decayed:

Na razie celuje w wygląd, użytkowość i bezpieczeństwo ale mocą zajmę się na pewno pozniej chociaż to 313 ps jezdzi fajnie zwlaszcza w trybie sport :wub:

Do konca miesiaca robimy mam nadzieje jakis jeden albo dwa updaty zalezy od terminów :decayed: 

  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rób softa, nie czekaj, to najlepszy mod w każdym aucie :decayed: aaa i o większych hamulcach nie zapomnij :wink4:

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...