Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

A6 C7 3.0 BiTDI by Mordeliuss | ShadowLine in progress |

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z tymi błędami od abs to może być przegnita/uszkodzona  wiązka . Wymieniałem to w q5

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, peter22 napisał:

Z tymi błędami od abs to może być przegnita/uszkodzona  wiązka . Wymieniałem to w q5

Raczej nie bo sie stalo w ramach nabierania predkosci. Wiec watpie zeby to była wiazka. Mam nadzieje ze szybko rozwiaze problem i wrzuce jakiś update :decayed:

Opublikowano
  • Autor

UPDATE !! :hi:

Wreszcie wjeżdżam z update zapowiadanym dłuższy czas temu czas temu!

Nowości jest trochę i nie wiem czy nie zapomniałem o czymś :decayed:

 

- Felgi Japan Racing JR11 10J 20”.
Jedni zmieniają koła dwa razy w sezonie a ja kupuje takie same na kolejne auto :facepalm:

- Opony Imperial 255/35/20.
Tu trochę niestety przydziadowałem bo zastanawiałem się nad imperialami które już miałem w A8 ale górę wzięło sknerstwo.

- DynoShade na tylnych lampach
Wjechało ze względu na wygląd auta bo chce zrobić czarną smołę i jednak dobrze chronią lampy.

- Moduł aktywnego wydechu ASU.
Jeździłem na Kufatecu i mogę przyznać że ASU to inna półka. Niestety kosztuje dwa razy tyle, ale jakość też jest dwa razy lepsza. Moja wiejska agro strona wygrała więc jest głośno i przypałowo. Jedni pewnie wyśmieją inni powiedzą po co? W dieslu V8 miałem zrobiony pełny przelot i dźwięk był dramatyczny i w dodatku cichy mimo otwartych klap. Stwierdziłem że nie będę wydawał znowu kupę kasy na kwasówkę skoro mam aktywny wydech w oryginale.

- Czarne emblematy OOOO. :black:
Niestety tylko w zamienniku ale nie są najgorszej jakości.

- Czarny znaczek V6T na błotnikach :black:
Sline jakoś burzył mi koncepcję czarnego auta i nie chciałem żeby znaczek aż tak rzucał się w oczy

- Lampy Full Black Matrix by @KoJ@K + PPF . :wub:
Niestety po demontażu moich okazało się że mam lampy po rzeźnikach z Piły. Wziąłem wiec drugi komplet i podłącze to jak należy przez wszystkie moduły, tak żeby działało wycinanie etc.

- Sterownik zawieszenia pneumatycznego ASU.
Wreszcie udało się trochę auto posadzić na ziemi i w razie potrzeby mogę je podnieść wysoko tak jak tylko będę chciał, więc ze zjazdem do garażu nie ma problemów :wink:

 

 

IMG-3872.jpg

IMG-3864.jpg

IMG-3874.jpg

IMG-3884.jpg

Edytowane przez Mordeliuss

Opublikowano

Poka jak to siedzi najniżej :D , nawet znalazłem Twój filmik na yt z wydechem :decayed: , fajny czarnuch będzie .

Opublikowano
  • Autor
6 minut temu, K4rol81 napisał:

Poka jak to siedzi najniżej :D , nawet znalazłem Twój filmik na yt z wydechem :decayed: , fajny czarnuch będzie .

Zaktualizowałem zdjęcia i podrzuciłem filmik z wydechem w poscie wyżej :decayed:

Jesteś szybszy niż mi sie zdjęcia zdążyły załadować :doh:

Opublikowano
1 minutę temu, Mordeliuss napisał:

Zaktualizowałem zdjęcia i podrzuciłem filmik z wydechem w poscie wyżej :decayed:

Jesteś szybszy niż mi sie zdjęcia zdążyły załadować :doh:

Szybszy niż błyskawica :polew: , a gdzie te foty na glebie ??:decayed:

Opublikowano
  • Autor
3 minuty temu, K4rol81 napisał:

Szybszy niż błyskawica :polew: , a gdzie te foty na glebie ??:decayed:

Aktualnie ustawiłem -43mm bo tak nie musze kombinować przez progi jadąc do domu :facepalm: a że mam naciąg to gleby nie widać :lol: ale w porównaniu do tego co było to niebo a ziemia.

Opublikowano

Ok, ale zjechać niżej na postoju możesz czy elektronika blokuje , chodzi mi o tryb show tzw. :) 

Opublikowano
  • Autor
7 minut temu, K4rol81 napisał:

Ok, ale zjechać niżej na postoju możesz czy elektronika blokuje , chodzi mi o tryb show tzw. :) 

Tryb show działa tylko że losowo wywala mi błędy zawieszenia i musze to kasować kompem co chwila, a to były zdjęcia na szybko że coś wrzucić i pokazać że temat nie umarł :decayed:

Drugim minusem show jest taki że auto wstaje pół dnia :facepalm:

Edytowane przez Mordeliuss

Opublikowano

Jaka cena za taki moduł do zawieszenia pneumatycznego ?? 

Opublikowano
  • Autor
17 minut temu, peter22 napisał:

Jaka cena za taki moduł do zawieszenia pneumatycznego ?? 

Brutto wychodzi ponad 5k bez zniżek...

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Jak ktoś jest zainteresowany auto na sprzedaż ?

Opublikowano

szybko ;)

Opublikowano
  • Autor
33 minuty temu, jedrekx napisał:

szybko ;)

Starość nie radość :D Jednak fotele w C7 są średnio wygodne jak ktoś dużo lata po trasach :(

Opublikowano
43 minuty temu, Mordeliuss napisał:

Starość nie radość :D Jednak fotele w C7 są średnio wygodne jak ktoś dużo lata po trasach :(

Zainwestuj w komforty, mega wygodne ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Auto sprzedane :decayed::facepalm:

 

temat mozna zostawić dla potomnych :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.