Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SWAP NA QUATTRO AUDI A4 B8 2.0 TDI


Mlodziutki457

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem nowy na forum i oczywiście odrazu zadam nurtujące mnie pytanie 

Czy ktoś robi jeszcze takie rzeczy jak swap z manuala na quattro???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy mechanik, który odpowiednio zostanie wynagrodzony podejmie się tego. To mozolna robota, dlatego większość decyduje robić się to samemu, bo roboczogodziny podwajają wartość swapu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj ja bym się kłócił czy każdy mechanik się podejmie... przerabiałem temat gdyż nie mogłem znaleźć sensownego quattro z konkretnym silnikiem. I tak stałem się posiadaczem quattra z silnikiem którego się bardzo bałem (nie potrzebnie) kiedyś.... Ale do rzeczy, mechanicy odmawiali bo to za dużo zabawy, współcześni mechanicy wolą kasować za konkretne roboty np wymiany olejów i tak dalej... Zwiedziłem wiele warsztatów i nikt się nie chciał podjąć nawet gdy proponowałem podstawienie gratów pod nosek... zawsze ta sama gadka ,,nie zapłacona robota,, , gdy będę robił Twoje quattro to w tym czasie miałbym zrobione kilka innych aut,,

Edytowane przez sahipp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego dopisałem, przy odpowiednim wynagrodzeniu. Najlepiej szukać mechaników, którzy dobrze siedzą w vagu i wiedzą co i jak zrobić, aby tylko podmienić takie rzeczy. Wiadomo jak mamy części na podmianę to wszystko ułatwia sprawę, o ile te części pasują, co często niestety się nie zdarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko masz napisane, przeczytaj dokładnie temat, który podlinkowalem, jest tam wiele skrzyń, które pasują wraz z resztą podzespołów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...