Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8t spadek mocy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , chciało by się komuś zerknąć na logi ,i powiedzieć czy wszystko ok ? byłbym wdzięczny 

Statyczne:

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

 

LOG.TUNEZILLA.COM
VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

Dynamiczne :

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

 

VAGLOGI.PL

VAGLOGI to usługa która pozwoli Ci przesłać logi z programu VCDS lub VAG-COM i udostępnić je w przyjaznej formie np. na forum

 

LOG.TUNEZILLA.COM

LPG trochę nie do końca ciągnąłem ,zakręt :)

LOG.TUNEZILLA.COM

 

Opublikowano
55 minut temu, zafirr napisał:

LPG trochę nie do końca ciągnąłem ,zakręt :)

Wszędzie nie do końca ciągnąłeś bo prawie 7 k obrotów powinno być :P

Z logów widać, że LPG do regulacji bo masz ubogo, przepływu trochę mało jak na BFB, trochę cofa zapłony, tyle widzę ja.

Opublikowano

Tak jak kolega pisał zacznij od sprawdzenia szczelności dolotu i pewnie wymiana przepływki by sie przydała, lpg do strojenia.

Opublikowano
  • Autor

Dzięki za polukanie ,spróbuje coś ogarnąć na dniach ,wyczyścić przepływkę chociaż a jak nie to nówka ,a te zapłony cofa na jakiś konkretnych cylindrach ? jaka może być tego przyczyna świece wymieniane jakiś rok/dwa temu przez poprzedniego właściciela ? 

Opublikowano

Swiece wymien jak nie jestes pewien, być moze poprzedni własciciel nic nie wymieniał.

Opublikowano
  • Autor

Będzie widać po wykreceniu swiec jakies oznaki że się nie nadają ? jaka powinna być przerwa 0,8mm to ta poprawna ?

A tak poza tym doładowanie w porządku auto seria czy jest już jakiś wirus ?

Opublikowano
2 minuty temu, zafirr napisał:

Będzie widać po wykreceniu swiec jakies oznaki że się nie nadają ? jaka powinna być przerwa 0,8mm to ta poprawna ?

A tak poza tym doładowanie w porządku auto seria czy jest już jakiś wirus ?

Seria, świece mają być ngk pfr6q i wtedy żadna przerwa Cię nie obchodzi. Jak po zmianie świec i zalaniu 98 się nie poprawi to zajrzyj do kata.

Poza tym jak długo jeździsz na ubogiej mieszance to świece będą białe.

Edytowane przez przem8

Opublikowano
  • Autor

A co wspólnego ma z tym kat ,miałem kiedyś błąd p0420 ale założyłem emulator na wiosnę dp wleci może mieć to coś wspólnego ze słabymi wskazaniami przepłwyki ?,a tak obrazowo patrząc na ile hp się to zaopatruje aktualnie bo coś to słabo pomyka ? A wtyczki też pewnie mogą mieć wpływ na to  na dwóch pierwszych cyl ?

Edytowane przez zafirr

Opublikowano
6 minut temu, zafirr napisał:

A co wspólnego ma z tym kat ,miałem kiedyś błąd p0420 ale założyłem emulator na wiosnę dp wleci może mieć to coś wspólnego ze słabymi wskazaniami przepłwyki ?,a tak obrazowo patrząc na ile hp się to zaopatruje aktualnie bo coś to słabo pomyka ?

Katalizator się skończył i masz odpowiedź czemu cofa zapłony i słabo jedzie.

Może 150 KM jest ale to tylko może.

EDIT: tak w ogóle to szkoda silnika i osprzętu na jazdę z zapchanym katalizatorem. Skąd w ogóle taki pomysł na wstawienie jakiegoś emulatora?

Edytowane przez pelonek1

Opublikowano
  • Autor

A oprócz tego dalej przepływka do wymiany się nadaje ?Oraz miesiąc temu pojawił mi się błąd 16395 lecz w grupie 93 jak patrzyłem było -2 czyli w miarę okej ,co to może być selonoid? coś innego? 

Opublikowano

Ogarnij najpierw katalizator, zrób później logi, to tyle na teraz.

Opublikowano
Godzinę temu, zafirr napisał:

A co wspólnego ma z tym kat ,

Zatkaj sobie pewną część ciała i spróbuj się na siłę zesrać, przyjemnie? Tyle ma wspólnego tak łopatologicznie.

W tej chwili zapomnij o sofcie, bo to się nie nadaje z takimi parametrami. Tzn. multum tjunerów chętnie skasuje za soft i go zrobi ale długo to nie pojeździ. Temat napinacza i jego błąd olej ciepłym moczem, tak w skrócie albo osiwiejesz :P

Edytowane przez przem8

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.