Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Rozmiar wyświetlacza w A4 B9


pit07

Rekomendowane odpowiedzi

Przywrócenie GE jest usługą płatną i  przywracałem ją zdalnie u kolegi @Deniro. W Audi nie ma możliwości przywrócenia GE dla nVidia.

Po przywróceniu wymagana będzie karta SIM z pakietem danych, którą musisz wsadzić do slotu w SIM w jednostce MMI  aby GE mógł ładować mapy.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minuta temu, Muskel1 napisał(a):

Przywrócenie GE jest usługą płatną i  przywracałem ją zdalnie u kolegi @Deniro. W Audi nie ma możliwości przywrócenia GE dla nVidia.

Po przywróceniu wymagana będzie karta SIM z pakietem danych, którą musisz wsadzić do slotu w SIM w jednostce MMI  aby GE mógł ładować mapy.

O to fajnie. Znam, robiłem tam aktualizacje. Mam blisko🚗

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zapytaj przy okazji, czy w dokładanym MMI też da radę, bo nie pamiętam dokładnie czy nie było tam jakiś problemów z VIN i Gateway jeżeli chodziło o mapy GE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Muskel1 napisał(a):

To zapytaj przy okazji, czy w dokładanym MMI też da radę, bo nie pamiętam dokładnie czy nie było tam jakiś problemów z VIN i Gateway jeżeli chodziło o mapy GE.

Ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Muskel1 napisał(a):

To zapytaj przy okazji, czy w dokładanym MMI też da radę, bo nie pamiętam dokładnie czy nie było tam jakiś problemów z VIN i Gateway jeżeli chodziło o mapy GE.

Podsumowując.

Są w stanie przywrócić GE na zamontowanej nawigacji Harman.
Nie mając uruchomionej funkcji CarPlay / Android Auto korzystam z fabrycznej nawigacji, którą mam na wyświetlaczu i kolorowym fisie miedzy zegarami. Dodając / przywracając usługę Google Earth mam też to widoczne na obu ekranach. Tak?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, GE pokazuje na ekranie centralnym MMI i na VC. 

Przy zegarach analogowych na ekranie centralnym MMI oraz na kolorowym  FISie. Przynajmniej tak było przy wykupionych licencjach, gdy GE było jeszcze aktywne.

Na FISie monochromatycznym nie ma takiej możliwości.

 

Screenshot_20240214_092947_Opera.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LTE … jest na wyświetlaczu navi

co daje? do czego służy? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LTE to standard bezprzewodowego przesyłu danych w sieci telefonii komórkowej.

Na wyświetlaczu MMI masz w lewym dolnym rogu wyświetlane 2 ikonki z jakością zasięgu. Pierwsza z lewej to zasięg telefonu połączonego z MMI, a druga to standard (2G, 3G, LTE) i jakość zasięgu połączenia danych.

W MMI jest wbudowana karta eSIM oraz jeden slot na karte SIM. W zależności od tego czy masz włożoną kartę SIM do slotu czy nie, masz na wyświetlaczu właśnie pokazane jaki internet masz dostępny lub z tej karty eSIM lub z karty SIM w slocie.

 

20240214_170312.jpg

20240214_170130.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Muskel1 napisał(a):

LTE to standard bezprzewodowego przesyłu danych w sieci telefonii komórkowej.

Na wyświetlaczu MMI masz w lewym dolnym rogu wyświetlane 2 ikonki z jakością zasięgu. Pierwsza z lewej to zasięg telefonu połączonego z MMI, a druga to standard (2G, 3G, LTE) i jakość zasięgu połączenia danych.

W MMI jest wbudowana karta eSIM oraz jeden slot na karte SIM. W zależności od tego czy masz włożoną kartę SIM do slotu czy nie, masz na wyświetlaczu właśnie pokazane jaki internet masz dostępny lub z tej karty eSIM lub z karty SIM w slocie.

 

20240214_170312.jpg

20240214_170130.jpg

Wynika że mam esim. Do czego wykorzystywany jest ten internet? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do funkcji na żądanie po wykupieniu licencji dostępnych dla danego modelu.
Między innymi do funkcji na żądanie Audi Connet nawigacja i rozrywka, w której zawarty był Google Earth.

Funkcje na żądanie dostępne są tylko po wykupieniu licencji i nie da się z nich korzystać wkładając własną kartę SIM do slotu. Idą one wyłącznie przez wewnętrzną kartę eSIM.
Jeżeli przywrócisz GE będziesz potrzebował karty SIM z pakietem danych, którą musisz wsadzić do slotu. Pokaże Ci wtedy, w zależności od tego jaki szybki będziesz miał internet, albo 2G albo 3G albo LTE.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Do funkcji na żądanie po wykupieniu licencji dostępnych dla danego modelu.
Między innymi do funkcji na żądanie Audi Connet nawigacja i rozrywka, w której zawarty był Google Earth.

Funkcje na żądanie dostępne są tylko po wykupieniu licencji i nie da się z nich korzystać wkładając własną kartę SIM do slotu. Idą one wyłącznie przez wewnętrzną kartę eSIM.
Jeżeli przywrócisz GE będziesz potrzebował karty SIM z pakietem danych, którą musisz wsadzić do slotu. Pokaże Ci wtedy, w zależności od tego jaki szybki będziesz miał internet, albo 2G albo 3G albo LTE.

 

Bardzo Ci dziękuję za dokładne informacje 

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się z pytaniem jeżeli mogę .... w poliftach rozumiem jest już tylko eSIM? Wiadomo jaki tam jest pakiet danych i na jak długo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W polifcie jest tylko jeden rodzaj MIB bez slotu SIM. Jest tylko eSIM. W pierwszych 3 latach masz wykupione w cenie pojazdu funkcje na żądanie Audi Connect nawigacja i rozrywka.

Po trzech latach musisz je odpłatnie przedłużać i wybierasz sam, które chcesz przedłużyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam nie wiem czy to dobry dział ale mam pytanie co myslicie o takim rozwiazaniu u mnie jest maly wyswietlacz plus jeden port usb w schowku takze nie mam androida a ten patent wydaje sie to wszystko miec 

HEADROID.EU

Android 10.0, Google muzyka BT nawigacja GPS 4G wbudowany Carplay/android AUTO 4gb + 64Gb

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak to wygląda, myślałem chwilę o tym. Pierwsza sprawa trzeba by było nakleić matową folię bo ten błyszczący lcd musi mieć zerową widoczność w słońcu. Dwa że cierpliwość do takich urządzeń trzeba mieć - zapewniam że będzie się zawieszać. Trzy że Audi już w serii nie gra, a to jeszcze popsuje jakość dźwięku. Miałem w poprzednim aucie podobną jednostkę i mam mieszane odczucia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzieki za opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...