Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RDS funkcja

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ok, być może nie posiadają tej funkcji.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
W dniu 3.03.2022 o 19:06, Muskel1 napisał:

Nic nie da rady zrobić. Musisz za każdym razem przestawić gałkę w prawo (na +) następnie wybrać z listy Radiotext.

20220303_192721.jpg

20220303_192734.jpg

20220303_192741.jpg

Może mi ktoś podpowie jak ustawić żeby pokazała mi się ikona radia tak jak u ciebie kolego RSH u mnie tylko widoczna wieża ani w Polsce czy w Niemczech nie pokazuje 

Opublikowano
1 minutę temu, marek1975lubuskie napisał:

Może mi ktoś podpowie jak ustawić żeby pokazała mi się ikona radia tak jak u ciebie kolego RSH u mnie tylko widoczna wieża ani w Polsce czy w Niemczech nie pokazuje 

Audi A4 B9 2016 rocznik

Opublikowano

Zależne jest to od wersji softu mmi. Jak masz za starą wersję nie będzie Ci poazywało. 

Wstaw zdjęcie wersji softu.

Opublikowano

jak to sprawdzić ? 

 

Opublikowano

W czerwonym menu w mmi.

 

Opublikowano

U mnie tak to wyglada 

97369CDA-D19B-420E-AA7A-CC55A5F74628.jpeg

Opublikowano

Stara wersja. Poszukaj kogoś kto podniesie Ci o kilka wersji do wyższej wersji. 

Opublikowano

ok dzięki

 

W dniu 3.03.2022 o 20:17, Muskel1 napisał:

Każdorazowo po wybraniu nowej stacji należy przeprowadzić to co napisałem u góry. MIB2 tak ma i nic nie zrobisz. Z zajnowszym softem jest to samo. Dopiero MIB3 działa to automatycznie.

 

40 minut temu, marek1975lubuskie napisał:

Może mi ktoś podpowie jak ustawić żeby pokazała mi się ikona radia tak jak u ciebie kolego RSH u mnie tylko widoczna wieża ani w Polsce czy w Niemczech nie pokazuje 

 

Opublikowano

ok dzięki 

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Cześć, mam najnowszą wersję softu MMI. Jak uruchomić ikony/obrazki radia?

Opublikowano

Jake MMI? Duża czy mała?

Opublikowano

Duza. 

Opublikowano

W adaptacjach w 5F musisz aktywować.

Opublikowano

Podeślesz jaka to adaptacja? Coś jeszcze można ciekawego aktywować ?

Opublikowano

IDE03471-ENG126993-Fahrzeugkonfiguration-Station_Logo_DB_Mode

Opublikowano

Działa to również z FM? Czy tylko DAB?

Zakodowałem ale mam tylko FM i niestety nie widzę żadnego logo.

Opublikowano

Działa także z FM. Po zakodowaniu musisz wykonać reboot jednostki MMI.

Opublikowano

Zresetowałem jednostkę, lecz nadal nic. Zobaczę jutro podczas jazdy. 

Opublikowano

Niestety trasa około 20km i nie pobrało grafiki. Muszę się jednak poprawić. Nie mam najnowszej wersji softu, ale chyba przedostatnią. Czy to może być powód?

 

833039A8-62F6-4B00-ABD0-69792DB9E70D.thumb.jpeg.a923055908a3f3223017454179e657f6.jpeg

 

FF130957-BD35-44B2-B405-CB24B7315080.thumb.jpeg.8419d9efabfafc9090cde795d9003ee8.jpeg

Edytowane przez invi017

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.