Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 /Avant/S-Line/20"/Gwint/Maxton/LZ9Y/in progres

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bardzo ładnie idziesz z tym autem:thumbup1: Felgi pomimo że bez wklęsłości siadły idealnie. Do pakietu black/yellow dorzuć jakieś większe spowalniacze bo tych nie widać w feldze:decayed:

Opublikowano

Fakt imprezka całkiem udana. Mili ludzie, dobre jedzenie :decayed:. Przykro mi, że nie mogłem się stawić w sobotę ale cały czas wypadają mi niespodziewane atrakcje. Miałem być na crew meeting... Zlot opłacony i znowu niespodzianka i brak możliwości wyjazdu... Tragedia. 

Opublikowano

Widzę tu 356 mm przód albo 380 mm 

Opublikowano
  • Autor

@Wandej dziękuję. No faktycznie coś większego mogło by tam być :decayed: - wszystko w planach. :whistling:

@monthrey12co tam się wydarzyło? :shock3:

@karolek_ust myślę, że 356 było by w punkt :whistling:

Opublikowano
2 godziny temu, Prezes_ATNT napisał:

@Wandej dziękuję. No faktycznie coś większego mogło by tam być :decayed: - wszystko w planach. :whistling:

@monthrey12co tam się wydarzyło? :shock3:

@karolek_ust myślę, że 356 było by w punkt :whistling:

Noo zacisk duży i fajnie wypełni felgę . Mam brembo 320 mm i zacisk przy 19 mały jest 

Opublikowano
8 godzin temu, Prezes_ATNT napisał:

@Wandej dziękuję. No faktycznie coś większego mogło by tam być :decayed: - wszystko w planach. :whistling:

@monthrey12co tam się wydarzyło? :shock3:

@karolek_ust myślę, że 356 było by w punkt :whistling:

Nic złego na spokojnie, tylko niespodziewane wydatki i trochę budżet szarpnięty został :facepalm:. Imprezy rodzinne, wesela i urlop przymusowy w czerwcu, na który trzeba pojechać :decayed:. I tutaj będzie miło, bo jadę na dub it, przywitać się w końcu z @K4rol81(jeszcze nick zmienił i zrobił się incognito :D)

Opublikowano

Słuszna uwaga @Wandej,@karolek_ustmyślę, że@Prezes_ATNT szybko pomyśli nad zmianą spowalniaczy. Zwłaszcza, po ostatnim tekście „Pomalowane, a jakie małe…” ?


Klasyka, ale chociaż robota wykonana z najwyższą starannością ?. Efekt….      
                          
                                    Petarda ?

W dniu 23.05.2022 o 09:31, Prezes_ATNT napisał:

Dzięki @Gandzior_B5 za pomoc w montażu centralnego dekoru. Standardowe 20 minut = 2h pracy :P  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez Gandzior_B5

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Piękna sztuka, udanych modów czekam na aktualizacje z prac przy niej. Pozdrawiam! :hi:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Cześć! 

Pora na małą aktualizację tematu :a4fan:

 

Po prawie roku leżenia w pokoju :glupek2: udało się zamontować dokładki podprogowe :D (jednak nie było tak trudno jak się zapowiadało :whistling:
Standardowo dzięki za pomoc @Gandzior_B5 i @Kirpo 

Nie chcę nic mówić ale "standardowe 20 minut" zajęło nam 2 popołudnia :kox:

 

 

20220807_153540_IMG_2366.jpg.a5f15ada334c4c97fff764441abf86a2.jpg


 

20220807_153327_IMG_2360.jpg.9676bd9e1aad24a83fd09c0c372b0b99.jpg

 

W końcu mam komplet :guma:

 

Reszta sezonu przebiegła na pokonywaniu kilometrów na zloty w polsce, poniżej kilka fotek :a4fan:

 

Łódź: 

20220813_154225_IMG_2449.jpg.8cbee461e27f4acf3814cc6469ba363f.jpg

 

20220813_165100_IMG_2454.jpg.45b51efbf4539c002941c2a63738f5ae.jpg

 

Tutaj nawet z nagrodą w konkursie na felge zlotu :D (rośnie mi mały Audimaniak :dance:)

 

IMG_3593.JPG.5be6c92c86d65ef2e672ee45a76bd30d.JPG

 

Szczecin: 

20221009_132152_IMG_2767.jpg.716dc28be57d1ed57b8bcec2501e0429.jpg

 

20221009_152814_IMG_5449.jpg.7a09b476256be0b66acde62e511fc8b2.jpg

 

A później przyszła jesień :cool1:

 

20221020_120804.jpg.84c745085a69895b7effd9a9c578ef3c.jpg

 

20221020_121011.jpg.ee6366751a1917309a516d7080baedf5.jpg

 

20221020_121104.jpg.dc8c00477ac43f0c5953b976ef1a420f.jpg

 

A tutaj uchylę rąbka tajemnicy na kolejny sezon :guma::banan: i dodam, że to jeszcze nie wszystko ale zobaczymy jak to bedzie :whistling:

 

20221211_113808.jpg.1a4919992b0ea102cf191009a5ca9b2a.jpg

 

20230102_104645.jpg.b244ee798f3079fae8a925c15cddbe12.jpg

 

@Wandej temat spowalniaczy się realizuje :cool1:

 

 

Przy okazji, życzę wszystkiego dobrego w sezonie 2K23 :D 

@Gandzior_B5 @Kirpo Dzieki za wsparcie! :wub:

Opublikowano
22 minuty temu, Prezes_ATNT napisał(a):

Cześć! 

Pora na małą aktualizację tematu :a4fan:

 

Po prawie roku leżenia w pokoju :glupek2: udało się zamontować dokładki podprogowe :D (jednak nie było tak trudno jak się zapowiadało :whistling:
Standardowo dzięki za pomoc @Gandzior_B5 i @Kirpo 

Nie chcę nic mówić ale "standardowe 20 minut" zajęło nam 2 popołudnia :kox:

 

 

20220807_153540_IMG_2366.jpg.a5f15ada334c4c97fff764441abf86a2.jpg


 

20220807_153327_IMG_2360.jpg.9676bd9e1aad24a83fd09c0c372b0b99.jpg

 

W końcu mam komplet :guma:

 

Reszta sezonu przebiegła na pokonywaniu kilometrów na zloty w polsce, poniżej kilka fotek :a4fan:

 

Łódź: 

20220813_154225_IMG_2449.jpg.8cbee461e27f4acf3814cc6469ba363f.jpg

 

20220813_165100_IMG_2454.jpg.45b51efbf4539c002941c2a63738f5ae.jpg

 

Tutaj nawet z nagrodą w konkursie na felge zlotu :D (rośnie mi mały Audimaniak :dance:)

 

IMG_3593.JPG.5be6c92c86d65ef2e672ee45a76bd30d.JPG

 

Szczecin: 

20221009_132152_IMG_2767.jpg.716dc28be57d1ed57b8bcec2501e0429.jpg

 

20221009_152814_IMG_5449.jpg.7a09b476256be0b66acde62e511fc8b2.jpg

 

A później przyszła jesień :cool1:

 

20221020_120804.jpg.84c745085a69895b7effd9a9c578ef3c.jpg

 

20221020_121011.jpg.ee6366751a1917309a516d7080baedf5.jpg

 

20221020_121104.jpg.dc8c00477ac43f0c5953b976ef1a420f.jpg

 

A tutaj uchylę rąbka tajemnicy na kolejny sezon :guma::banan: i dodam, że to jeszcze nie wszystko ale zobaczymy jak to bedzie :whistling:

 

20221211_113808.jpg.1a4919992b0ea102cf191009a5ca9b2a.jpg

 

20230102_104645.jpg.b244ee798f3079fae8a925c15cddbe12.jpg

 

@Wandej temat spowalniaczy się realizuje :cool1:

 

 

Przy okazji, życzę wszystkiego dobrego w sezonie 2K23 :D 

@Gandzior_B5 @Kirpo Dzieki za wsparcie! :wub:

Na + ale cudów nie ma? Tak czy inaczej zacisk 3 razy większy od serii będzie efekt wizualny robił?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Wandej napisał(a):

Na + ale cudów nie ma? Tak czy inaczej zacisk 3 razy większy od serii będzie efekt wizualny robił?

Zawsze to lepsze niż seria, a dodatkowo ładnie wypełni felgę ?

Opublikowano
4 godziny temu, Prezes_ATNT napisał(a):

Zawsze to lepsze niż seria, a dodatkowo ładnie wypełni felgę ?

Coś tam wypełni?

Jesli mowa o wypełnieniu to tylko taki set?

5E752051-9EF8-45DD-BFAD-689E493E5E4C.jpeg

1D6C4D1B-DD60-4C58-AE87-C8C4A43DB87A.jpeg

Opublikowano
  • Autor

@Wandej przy okazji pytanko bo jestes w temacie. Czy ma znaczenie jaki numer części mają te zaciski? Czy wystarczy że są z A6 C7? To mój pierwszy SWAP i nie chce zrobić wtopy. U mnie są 4G06AP i 4G05AP.

Opublikowano
Godzinę temu, Prezes_ATNT napisał(a):

@Wandej przy okazji pytanko bo jestes w temacie. Czy ma znaczenie jaki numer części mają te zaciski? Czy wystarczy że są z A6 C7? To mój pierwszy SWAP i nie chce zrobić wtopy. U mnie są 4G06AP i 4G05AP.

Bez roznicy. Chyba ze są z A8 wtedy mogą być 380mm. Jarzmo tylko wyższe jest.

Opublikowano

Dawaj 380mm z A8 D4 to taka sama średnica jak SQ5

Opublikowano

356/330 wystarczająco :D

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, karolek_ust napisał(a):

Dawaj 380mm z A8 D4 to taka sama średnica jak SQ5

 

10 godzin temu, Michu1996 napisał(a):

356/330 wystarczająco :D

Od czegoś trzeba zacząć. 

Zobaczymy co to będzie z tym 356. To mój pierwszy SWAP i jestem bardzo ciekawy zmiany. ?

Opublikowano
W dniu 12.01.2023 o 06:07, karolek_ust napisał(a):

Dawaj 380mm z A8 D4 to taka sama średnica jak SQ5

Jaki minimalny rozmiar musi mieć felga na 380mm ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Hello :banan:

 

Cytując klasyka - "sezon już blisko, a my w rozsypce" :whistling:

 

Żeby nie było tak kolorowo, że te A4 nie wymagają serwisu (bo tak można wywnioskować po moich wcześniejszych wpisach :oops:

Jesteśmy po grubym serwisie: 
- wymiana rozrządu + pompa wody - OEM

- wymiana paska PK + osprzęt - OEM

- wymiana osuszacza

- wymiana poduszek silnika - Lemforder

- wymiana poduszki skrzyni - OEM

- wymiana termostatu - OEM 

- założony bypass - alternator - skrzynka na podszybiu

+ wszystkie śruby, oringi, itd 

 

received_579616267318512.jpeg.9f84c1c77498fbf3b9c61751662312fc.jpeg

 

20230201_150853.jpg.a78fad16d53640df56f70384441f5a31.jpg

 

Z przyjemnych spraw, SWAP na 356 wrócił z regeneracji i czeka na montaż. 
(To jeszcze nie jest jego ostateczna wersja :P

 

20230126_190336.jpg.9176d9f08fc0a45ed79dcfc98a223f22.jpg

 

Małymi kroczkami do przodu. :a4fan:

 

A jutro dla nas ważny dzień  :wub: razem z ekipą @Gandzior_B5 i @Kirpo jedziemy spełnić moje marzenie jeśli chodzi o mody w B8. Chwilę to potrwa ale bedzie ?

 

 

20230128_162216.jpg.93d03add70a10fed8d5bd44d10649076.jpg

 

Trzymajcie kciuki i do następnego. :cool1:

 

Edytowane przez Prezes_ATNT

Opublikowano

Co będzie modzone powietrze?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.