Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 /Avant/S-Line/20"/Gwint/Maxton/LZ9Y/in progres

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mi tutaj brakuje tylko poliftowego przodu. 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 27.02.2023 o 12:17, krzysiek_f napisał(a):

Mi tutaj brakuje tylko poliftowego przodu. 

Dużo już jest z lifta ale przodu raczej nie będę robił. Przedliftowy przód mi się podoba ?

Opublikowano

Te dokładki co masz custom w zderzaku nad halogenami, masz może kogoś co to robi? Bo ogarnąłbym do swojej takie coś.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 4.03.2023 o 01:24, Shkf napisał(a):

Te dokładki co masz custom w zderzaku nad halogenami, masz może kogoś co to robi? Bo ogarnąłbym do swojej takie coś.

W Customs - znajdziesz na FB

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Dzień dobry :whistling:

 

Pora na aktualizację tematu :dance:

 

Chwile to trwało ale już zapraszam do lektury :guma:

Ostatnio zakończyłem dość tajemniczo, juz tłumaczę co się wydarzyło. :D

 

Tak jak zasugerował @karolek_ust A4 dostała zawieszenie AIR-RIDE ???

Zamontowane zostało przez ZIELU automotive :guma:

 

Krótko o specyfikacji:

- Gwint MTS 

- Okucia MAPET

- Poduszki RUBENA 

- Kompresor VIAIR

- Butla 15L - polakierowana w wiadomy kolor :whistling:

- Zdalne sterowanie z pilota 

- Cyfrowy manometr 

 

A to wszytsko by całość prezentowała się tak :a4fan:

 

20230311_140341.jpg.6829b6860ceb8cbbc446ea1a8afd1589.jpg

 

20230311_140351.jpg.23c541a70dc7c1a712a925bf5f615f8f.jpg

 

20230311_140356.jpg.c90a669e85bf0ef3d4e7d3956d943e62.jpg

 

20230311_140405.jpg.c9f2b0e1b6a479fd2b4289848b5b3122.jpg

 

20230311_140435.jpg.ab4b4c8c290c94376c137430eea4e460.jpg

 

20230311_140459.jpg.b5ee2b66e6035735f4bca47c95967b95.jpg

 

20230312_112201.jpg.cd6aaafc082d292e19b05a35e581e246.jpg

 

20230312_112919.jpg.3bcdeb206024cbcd56278b77efa0a779.jpg

 

received_127213640292123.jpeg.0314f9e23ca537415dea35350d9382ad.jpeg

 

No i oczywiście fota z ekipą @Kirpo i @Gandzior_B5

 

20230312_111540.jpg.92774a68ad700c488d8ea528a9ce4f98.jpg

 

Jestem mega zaskoczony zmianą, generalnie czuję się jakbym zakupił nowe auto. :wub:

Co do właściwości jezdnych nie czuję różnicy między BC Racing, a zestawem AIRA. Przy wysokości do jazdy jest nieco sztywniej niż wcześniej. :D

Moim zdaniem to jest to, czego szukałem. 

 

Przy okazji, dokończyłem też temat SWAP'u hebli na 356 z A6 C7

 

20230126_190336.jpg.01b87ae4f7db91aecc25aa4c1be7d6ad.jpg

 

20230128_154420.jpg.d8fa864259913599ad90f39643c1d1d4.jpg

 

20230131_191924.jpg.ff614c240074bb7264f55741c758268b.jpg

 

20230329_153114.jpg.0096f5d06025eb2a229d0a3d3fa44be1.jpg

 

 

+ wpadło nowe nadkole, poniewaz poprzednie się poddało :kox:

20230329_153116.jpg.48c285794c8fbdf64a5e822eec333e58.jpg

 

 

Seria VS 356 SWAP

 

20230329_075056.jpg.ddf318f8108e8eb926b2a975761586ee.jpg

 

20230329_182612.jpg.54922d01a857a1e28677e53c4c076af5.jpg

 

20230329_183429.jpg.99ed545f5da2a32f737ba83b65ef2f38.jpg

 

Ogromnie cieszkę się z tych zmian, powoli przygotowania na ten sezon dobiegają końca i już nie mogę się doczekać lepszej pogody, żeby konkretnie umyć auto i może wyjechać w końcu na jakieś spoty :a4fan:

 

Oczywiscie to jeszcze nie koniec zmian na ten sezon, mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem :dance:

 

 

Korzystając z okazji, chciałbym Wszystkim życzyć Wszystkiego dobrego z okazji świąt Wielkanocnych. ?

 

Edytowane przez Prezes_ATNT

Opublikowano

Wyszło świetnie ?

Opublikowano

No i kto tu miał nosa że będzie powietrze hehe . Mega dobrze wygląda . I żółte akcenty pasują mega 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.