Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bla Bla Bla Bukowina Tatrzańska 2022

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, jedrekx napisał:

co tam za zmiany? żałuję, że my w tym roku nie jedziemy :/

chyba nowa sala jest ,no i przed mordorem wyładniało chyba 

mordor.jpg

Opublikowano
23 minuty temu, K4rol81 napisał:

chyba nowa sala jest ,no i przed mordorem wyładniało chyba 

mordor.jpg

Jakoś tak inaczej , trzeba się teraz napatrzeć , bo potem może być różnie :drunk:

Opublikowano
  • Autor

Za 2 tygodnie o tej porze będziemy już wspominać :banan:,  ale do tego czasu warto obserwować prognozy bo jak na razie to chyba trzeba będzie wrócić do zimówek :grin:

Opublikowano
W dniu 21.03.2022 o 11:23, Michu1996 napisał:

Jakoś tak inaczej , trzeba się teraz napatrzeć , bo potem może być różnie :drunk:

Zawsze pozostanie oglądanie z poziomu podłogi :polew:

38 minut temu, K4rol81 napisał:

chyba trzeba będzie wrócić do zimówek :grin:

Oby nie. 

Opublikowano
1 godzinę temu, K4rol81 napisał:

Za 2 tygodnie o tej porze będziemy już wspominać :banan:,  ale do tego czasu warto obserwować prognozy bo jak na razie to chyba trzeba będzie wrócić do zimówek :grin:

To prawda, na razie prognozy zimowe :sad:

Opublikowano
4 godziny temu, K4rol81 napisał:

ale do tego czasu warto obserwować prognozy bo jak na razie to chyba trzeba będzie wrócić do zimówek :grin:

 

IMG_20220327_225838.jpg

Opublikowano
6 godzin temu, K4rol81 napisał:

Za 2 tygodnie o tej porze będziemy już wspominać :banan:,  ale do tego czasu warto obserwować prognozy bo jak na razie to chyba trzeba będzie wrócić do zimówek :grin:

Lato czy zima, ważne że w końcu będzie można się spotkać w normalnych warunkach bez obostrzeń itp :)

Ja to czy lato czy zima i tak mam 19 więc po co ryzykować :P

 

Opublikowano

W czwartek przed wyjazdem będzie decyzja:read:

Opublikowano

Aj tam :P Bo wykrakacie zaraz i skończy się tak, że nawet zimówki i Q nie pomoże jak zasypie :P
Będzie ładna pogoda i tego się trzymajmy :beach: :decayed:

Opublikowano

 

11 minut temu, M@rcin napisał:

Będzie ładna pogoda i tego się trzymajmy :beach: :decayed:

Popieram :thumbup1:

Opublikowano
19 godzin temu, Hugo napisał:

 

IMG_20220327_225838.jpg

 

Wymłodniałeś Prezes :think2:

 

Opublikowano
5 godzin temu, Kolkov napisał:

 

Wymłodniałeś Prezes :think2:

 

ale bluza ta sama

Opublikowano
23 godziny temu, M@rcin napisał:

Aj tam :P Bo wykrakacie zaraz i skończy się tak, że nawet zimówki i Q nie pomoże jak zasypie :P
Będzie ładna pogoda i tego się trzymajmy :beach: :decayed:

Innej opcji nie bierzemy pod uwagę :D już widzę te opalanko :D

 

Opublikowano

Widok z okna macie zimowe laćki?:grin:

obraz_2022-04-02_075059.png.bab2eef96c0736ca1abce3d80833932c.png

Opublikowano

Niech odśnieżają, bo na letnich jedziem:naughty:

Opublikowano

Na letnich to w wawie zloty róbcie:grin:

Opublikowano

To tylko przejściowe kłopoty. Trzeba będzie wolniej jechać :grin:

Opublikowano
Godzinę temu, Rob@k napisał:

To tylko przejściowe kłopoty. Trzeba będzie wolniej jechać :grin:

Oby:lol1:

Opublikowano
2 godziny temu, Rob@k napisał:

To tylko przejściowe kłopoty. Trzeba będzie wolniej jechać :grin:

Dokładnie, ta niekomfortowa sytuacja zmieni się , pogoda jest dynamiczna :D

Opublikowano
4 godziny temu, Adam87 napisał:

Niech odśnieżają, bo na letnich jedziem:naughty:

Oczywiście, że na letnich :) za tydzień o tej porze będzie lampa :whistling: oby... :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.