Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bla Bla Bla Bukowina Tatrzańska 2022

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
20 godzin temu, Michu1996 napisał:

Oczywiście, że na letnich :) za tydzień o tej porze będzie lampa :whistling: oby... :P

Oby:whistling:

 

 

Nie będę zakładał tematu 'wspólny wyjazd..'

Kto, o której i skąd wyrusza???

Opublikowano
42 minuty temu, Adam87 napisał:

Oby:whistling:

Nie będę zakładał tematu 'wspólny wyjazd..'

Kto, o której i skąd wyrusza???

LU na 3 auta startujemy o 7 - Orlen przy 19'tce  w Niedrzwicy Dużej
Lecimy S19 na Rzeszów, potem A4 -> Zakopianka
Szerokości, przyczepności dla wszystkich :D

Edytowane przez M@rcin

Opublikowano
11 godzin temu, Adam87 napisał:

Oby:whistling:

 

 

Nie będę zakładał tematu 'wspólny wyjazd..'

Kto, o której i skąd wyrusza???

Warszawa, około 6 aut, około 9.30 wyjazd z obrzeży Warszawy, na S7 potem i potem Zakopianka :dance:

Opublikowano

@K4rol81 a my tak wstępnie mamy jakąś godzinę ustaloną:eusathink:

Edytowane przez Adam87

Opublikowano
  • Autor
26 minut temu, Adam87 napisał:

@K4rol81 a my tak wstępnie mamy jakąś godzinę ustaloną:eusathink:

Adam tak planowałem koło 9 z Kielc ruszyć, nie wiem jeszcze jak @huzio00

Opublikowano
33 minuty temu, K4rol81 napisał:

Adam tak planowałem koło 9 z Kielc ruszyć, nie wiem jeszcze jak @huzio00

Koło 9-10 planowałem, czyli przez Kielce jakieś 40 minut później. 

Opublikowano
Godzinę temu, Michu1996 napisał:

Warszawa, około 6 aut, około 9.30 wyjazd z obrzeży Warszawy, na S7 potem i potem Zakopianka :dance:

9.30, to kolo kielc po 11.. hmmm, my chyba wcześniej, z tego co wiem..

 

52 minuty temu, K4rol81 napisał:

Adam tak planowałem koło 9 z Kielc ruszyć, nie wiem jeszcze jak @huzio00

 

17 minut temu, huzio00 napisał:

Koło 9-10 planowałem, czyli przez Kielce jakieś 40 minut później. 

To w czwartek będzie bardziej wiadomo, ale też jakoś tak myślałem.

Może jeszcze komuś podpasuje taki czas to więcej aut będzie:naughty:

Opublikowano
6 godzin temu, Adam87 napisał:

9.30, to kolo kielc po 11.. hmmm, my chyba wcześniej, z tego co wiem..

 

 

To w czwartek będzie bardziej wiadomo, ale też jakoś tak myślałem.

Może jeszcze komuś podpasuje taki czas to więcej aut będzie:naughty:

No tak bardziej około 11.30 w Kielcach będziemy, wiec się trochę miniemy :sad:

Opublikowano
20 godzin temu, M@rcin napisał:

LU na 3 auta startujemy o 7 - Orlen przy 19'tce  w Niedrzwicy Dużej
Lecimy S19 na Rzeszów, potem A4 -> Zakopianka
Szerokości, przyczepności dla wszystkich :D

Koło której planujecie być w Rzeszowie?

Opublikowano
7 godzin temu, lysy24 napisał:

Koło której planujecie być w Rzeszowie?

Pewnie koło 9 wskoczymy na A4'kę

Opublikowano

:banan:

Opublikowano

Ktoś od Wadowic Oświęcimia leci?

Opublikowano

Trzeba zająć się wnętrzem przez Zlotem :whistling::decayed:

8D27A1AB-199E-4503-8AF3-B2A6031119EC.jpeg

5F1BC417-5F67-4BEA-91CD-41734C218749.jpeg

Opublikowano

:drinks:

juz niedługo :naughty: 

jest tam gdzieś jaka myjnia z suszarka ? :decayed:

Opublikowano

Kurcze ja to tylko będę Mógł sobie tylko popatrzeć na te wszystkie wasze furki bo moja musi trafic na warsztat a jechać na zlot trzeba zastępczym. ?

Opublikowano
10 minut temu, xXPiotrekXx19 napisał:

Kurcze ja to tylko będę Mógł sobie tylko popatrzeć na te wszystkie wasze furki bo moja musi trafic na warsztat a jechać na zlot trzeba zastępczym. ?

:(

9 minut temu, Hugo napisał:

Czaruj dalej Panie tą pogodę (pogodynkę:decayed::lol:)
 

Opublikowano
12 minut temu, Hugo napisał:

Spoko, właśnie ja ogladalem wcześniej tylko czy jest tam suszarka ? :co:

Opublikowano
19 minut temu, xXPiotrekXx19 napisał:

Kurcze ja to tylko będę Mógł sobie tylko popatrzeć na te wszystkie wasze furki bo moja musi trafic na warsztat a jechać na zlot trzeba zastępczym. ?

Noo to mega współczuje :kwasny: co się stało?

Opublikowano
2 minuty temu, M@rcin napisał:

:(

Czaruj dalej Panie tą pogodę (pogodynkę:decayed::lol:)
 

Na piątek pogoda jest , trzeba teraz czarować na sobotę :sesese:

1686A7E2-7E6B-445F-B757-818D893F6B1C.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.