Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Projekt na 18 s-line do B5


bobek84

Rekomendowane odpowiedzi

witam. wpadly mi w rece 18tki S-LINE http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2315efdcdd75c08c.html

Chcialbym je zamontowac do mojej b5 sedan http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c5598ec391424aa9.html

Felgi bede malowal bo sa porysowane i polerka odpada 9szkoda) tylko teraz prosze o wasze opinie czy malowac je cale w na srebrno? czy tyl czarny a ramiona na zewnatrz srebrne? jakie opony najlepiej dobrac do tych felg szerokosc to 8cali. czy na ori zawieszeniu spasuja one?(wiem ze przy glebie byloby super) jaki najlepiej kolor dobrac bo zwykly srebrny jak na karoserii ma za grube ziarno a proszkowe odpada(duze koszty). prosze o wasze sugestie i propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie na srebrno całe, opony np 225/40/ r 18 , spasują na ori zawiasie ale efektu takiego nie bedzie jak przy glebie przynajmniej -30mm, malowanie - twój wybór= chodzi o trwałość i jakość , zależy jaki rodzaj wybierzesz .[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 10:50_________________________________________________Widze , że ograniczeniem są dla Ciebie koszty, więc może załóż w tym rokufelgi takie jakie są i zrób sobie glebe ,a przy przypływie gotówki, pomalujesz jak przykazano . To moje zdanie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, zamiast malowac zainwestowalbym chociaz w nowe springi zeby auto troche usiadlo.

Jak do tej pory nie jezdziles na tak duzych kolach, to malowanie odloz na najblizsza zime :)

Pomalujesz teraz, cos przytrzesz i bedziesz sie wkurzal :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak chodzi glownie o gotowke,przy malowaniu kosztem bedzie tylko kupno lakieru poniewaz mam dostep do lakiernika ktory mi to zrobi za free,chodzi mi tez o dobor lakieru zeby nie bylo grubych ziaren,czy taki lakier jest dostepny?[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 11:00_________________________________________________

Dokladnie, zamiast malowac zainwestowalbym chociaz w nowe springi zeby auto troche usiadlo.

Jak do tej pory nie jezdziles na tak duzych kolach, to malowanie odloz na najblizsza zime :)

Pomalujesz teraz, cos przytrzesz i bedziesz sie wkurzal :tongue4:

ale zalezy mi tez zeby nie stracic duzo na komforcie,jak obnize to bedzie taczka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przy 18" calach nie obniżysz to będzie wóz drabiniasty. Springi - 20 lub - 30 mm będą git.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak chodzi glownie o gotowke,przy malowaniu kosztem bedzie tylko kupno lakieru poniewaz mam dostep do lakiernika ktory mi to zrobi za free,chodzi mi tez o dobor lakieru zeby nie bylo grubych ziaren,czy taki lakier jest dostepny?[br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 11:00_________________________________________________

Dokladnie, zamiast malowac zainwestowalbym chociaz w nowe springi zeby auto troche usiadlo.

Jak do tej pory nie jezdziles na tak duzych kolach, to malowanie odloz na najblizsza zime :)

Pomalujesz teraz, cos przytrzesz i bedziesz sie wkurzal :tongue4:

ale zalezy mi tez zeby nie stracic duzo na komforcie,jak obnize to bedzie taczka.

To ten lakiernik nie wie jaki masz kupić lakier ? ( to co to za lakiernik :polew: ) ja oddawałem felgi do lakierowania facetowi który robi tylko przy felgach a nie jest lakiernikiem wszystkiego on wiedział jaką farbę trzeba . Mogę go zapytać jeśli ten Twój nie wie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozesz zapytac o nr farby, tego mojego nie pytalem jeszcze, ale jak sie tu nie dowiem od kogos co malowal i jest git, to na slowo ludziom nie ufam ze lakiernik mi powie ze taki powinien byc dobry a potem ze oj troche przy gruby metalik. a co myslicie o tym czarnym wnetrzu? moze ono by optycznie obnizylo auto zebym nie musial wrzucac sprezyn -30mm bo to taczka bedzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie maluj felg na ciemny kolor skoro masz srebrne auto. Ta felga bedzie u Ciebie ladnie wygladac w ori kolorze.

Jak zmieniasz same springi, to utraty komfortu nie odczujesz.

Poza tym - albo duza felga, albo duzy komfort.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym je pociągnął grafitem. W połączeniu ze srebrną karoserią może wyjść ciekawy efekt :wink4:

Równolegle toczy się podobny temat:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_felgi_ori_czarny_mat_co_o_tym_sadzicie-t76624.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja sie dopisze bo nie chcem zakladac nowego tematu,zakupilem takie fele jak kolega za dobre pieniazki ori 18/40/245 na oponkach nokiana extra load,jezdzilo to w a6,nie spojrzalem przy kupnie na rozmiar opon...z tad moje pytanie czy z przodu nic nie bedzie tarlo przy skrecie i chaczylo na takich oponkach fele 8cala et43,zawias obnizony o 6 cm przod i tyl,

nie chcem narazie zmieniac na 225 bo szkoda mi pieniazkow i musial bym czekac az sprzedam te nokiany...

prosilbym o jakies wskazowki bo chcem zalozyc w sobote te kola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja sie dopisze bo nie chcem zakladac nowego tematu,zakupilem takie fele jak kolega za dobre pieniazki ori 18/40/245 na oponkach nokiana extra load,jezdzilo to w a6,nie spojrzalem przy kupnie na rozmiar opon...z tad moje pytanie czy z przodu nic nie bedzie tarlo przy skrecie i chaczylo na takich oponkach fele 8cala et43,zawias obnizony o 6 cm przod i tyl,

nie chcem narazie zmieniac na 225 bo szkoda mi pieniazkow i musial bym czekac az sprzedam te nokiany...

prosilbym o jakies wskazowki bo chcem zalozyc w sobote te kola

Skoro już je kupiłeś to załóż je i zobacz czy będzie coś tarło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie maluj felg na ciemny kolor skoro masz srebrne auto. Ta felga bedzie u Ciebie ladnie wygladac w ori kolorze.

Jak zmieniasz same springi, to utraty komfortu nie odczujesz.

Poza tym - albo duza felga, albo duzy komfort.

nie chce malowac na ciemny kolor tylko wewnatrz felgi czarne a zewnatrz (ramiona i ranty) srebrne co o tym myslicie? i jak z tym nr farby podesle ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chce malowac na ciemny kolor tylko wewnatrz felgi czarne a zewnatrz (ramiona i ranty) srebrne co o tym myslicie? i jak z tym nr farby podesle ktos?

Kilka osób ma na forum tak zrobione i ładniej wygląda niż całe srebrne także pomysł :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...