Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przejśćie z xenon na h7


Dbaluch

Rekomendowane odpowiedzi

O jakim modelu w ogóle mowa? Bo w profilu widnieje B7 a zamieściłeś temat w dziale B6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki , chodzi o b6 , gdzie masz na forum  opisane jak przejść z xenonu na h7 żeby działała rególacja góra dół z kabiny ???  Są tematy ale bez finału  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest opisj jak w miejsce H7 wstawić xenon. Procedura ta sama tylko w odwrotnej kolejności. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory ale czytałem tematy i kończą się one mądrymi podpowiedziami że  po włożeniu lamp h7 w miejsce xenonów nie będzie działać rególacja góra dół z kabiny , Ameryka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak przełożysz wszystko zgodnie ze sztuką i schematami to będzie działać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dobra dzięki za bezcenne rady które nic nie wnoszą do tematu Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest na forum. Wystarczy poszukać. Na tacy nikt Ci tu nie poda. Ponadto podchodzisz od d*py strony do tematu, bo masz wielkie plany a nie wiesz nawet czy Twój MCE obsłuży xenony. Po za tym jest wielka różnica w okablowaniu między wersją high i low, ale wszystko też jest już opisane, więc kto szuka ten znajdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Graty od szwagra masza ale musisz mu zakupić lampy i przerobić wiązkę do nich. U siebie musisz zamontować spryskiwacze,  czujniki samopoziomu ,zrobić wiązkę ,podłączyć i zakodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, dekiel 13 napisał:

Graty od szwagra masza ale musisz mu zakupić lampy i przerobić wiązkę do nich. U siebie musisz zamontować spryskiwacze,  czujniki samopoziomu ,zrobić wiązkę ,podłączyć i zakodować.

:glupek2:Przecież lampy H7 mam od swojego auta to po co mam kupować szwagrowi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak sprawa nie jest prosta  więc raczej dam sobie spokój z tym rezaniem , dzięki wszystkim za słowa otuchy Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dbaluch napisał:

Kolego szwagier tą drogą nie idzie , 5 miesięcy temu kupił tam żarniki za prawie 500 zł ,  poprostu auto idzie na sprzedaż   i powiedział że jak chce to mam robić przekładke do mojego ale mam w miejsce jego xenonów wsadzić  h7 z działającą ragulacją z kabiny i to tyle 

Jeżeli po VIN wyszłoby, że siedział ksenon, a ktoś wstawił halogen to życzę powodzenia w sprzedaży. :grin:

  

5 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Taniej i prościej byłoby dla Ciebie doposażenie auta w zenony/ najlepiej bizezony od razu/ niż robienie de facto dwóch instalacji. Po za tym zenony szwagra jesli nie były regenerowane przydałoby sie to zrobic bo czas zrobił swoje.

Zapodałem do swojej właśnie bizenony po regeneracji i jestem zadowolony , tym bardziej ze poprzednie auta też na nich miałem.

W B6 Xenon Plus robi robotę zwłaszcza na drogowych, ale dobrze zrobiony odbłyśnik, ogarnięte klosze i dobry palnik fajnie podaje. :naughty:

5 godzin temu, Dbaluch napisał:

Szwagra swiecą dobrze  więc stoniłbym od wszelakich regeneracji , piszesz zenony, bizenony to masz na myśli przetwornice  Hid z allegro ? 

Dobrze zrobiona regeneracja przywraca drugie życie lampom.

Edytowane przez george
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, george napisał:

Jeżeli po VIN wyszłoby, że siedział ksenon, a ktoś wstawił halogen to życzę powodzenia w sprzedaży. :grin:

  

 

Bez przesady te auta to już chrupki  z dowodem osobistym ,  lepiej kupić stare auto z innymi lampami niż  kupić  stare auto  z cofniętym licznikiem o 200-300 tys km 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dbaluch napisał:

Bez przesady te auta to już chrupki  z dowodem osobistym ,  lepiej kupić stare auto z innymi lampami niż  kupić  stare auto  z cofniętym licznikiem o 200-300 tys km 

Przebieg łatwiej ukryć.

Edytowane przez george
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...