Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pianki na przednich błotnikach a4 b6


Dbaluch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , panowie szukam szukam i nie mogę znaleść :glupek2:. Wie ktoś jaki jest numer pianki która jest  w oryginale przyklejana na górną   cześć błotników przednich ?  Jak otworzy śię przednią maske to są  one widoczne po prawej i lewej stronie takie małe pianki , są one naklejone blisko  plastikowego szerokiego podszybia , nie wiem po co ona tam są ale tak patrząc i myśląc to może są po to aby usztywniać maske po zamknięcia w czasie jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E0 823 721 A uszczelka str. lewa1 
8E0 823 722 uszczelka str. prawa1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dbaluch napisał:

nie wiem po co ona tam są ale tak patrząc i myśląc to może są po to aby usztywniać maske po zamknięcia w czasie jazdy

To są uszczelki i zapobiegają one przedostawaniu się wyziewów z komory silnika do wnętrza pojazdu, bo w podszybiu siedzi wlot powietrza do dmuchawy. Aby ona nie zaciągała oparów do wewnątrz na ścianie grodziowej masz gumową uszczelkę a na błotnikach te pianki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Muskel1 napisał:

To są uszczelki i zapobiegają one przedostawaniu się wyziewów z komory silnika do wnętrza pojazdu, bo w podszybiu siedzi wlot powietrza do dmuchawy. Aby ona nie zaciągała oparów do wewnątrz na ścianie grodziowej masz gumową uszczelkę a na błotnikach te pianki. 

Dzięki raz jeszcze , tak na marginesie to  skąd masz te info ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam skąd, parę lat temu szukałem informacji na ten temat bo mi się ta uszczelka urwała i ją zgubiłem. Prawdopodobnie z ASO jak ją kupywałem. Nie pamiętam już. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...