Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Oto moja A4ka ;) nowe fotki


stradi_wwo

Rekomendowane odpowiedzi

dodaj więcej zdjęć szczególnie wnętrze i opisz trochę co auto posiada, jakie masz plany itp. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felgi sa marki ENZO maja rozmiar 16 cali. Oponki to Bridgestone Potenza 205/50/16. Co do planow to narazie nie mam :tongue4: Zastanawialem sie nad czarnymi lampkami Hella do tylu ale srednio mi sie podobaja na zywo.

Autko to wersja 1,6 wiec najgorsze jest to ze brakuje w nim klimatyzacji :confused4: Jest szyber, el.szyby lustra,2 poduchy.. standard :) oraz orginalne radio Audi Beta. Choc wyglada dosc archaicznie to mnie sie bardzo podoba, szkoda ze jest na kasety ale kiedys trzeba posluchac cos innego niz wciaz te same plyty ;) .Z przodu zalozone sa brewki co dodaje autku charakteru i wedlug mnie swietnie do niego pasuje. No i jest troche twardsze zawieszenie i lekko obnizone w porownaniu do standardu ale nie wiem jakiej marki gdyz autko to mam od miesiaca. Zdjecia wnetrza dodam .... hmmm jak bede miec chwile by je zrobic ;> Pozdrawiam wszystkich ;)[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 19:41_________________________________________________Aha no i dodam ze z mila checia wrzucilbym to zdjecie i inne tak aby byly widoczne i nie trzeba bylo klikac na linki lecz nie wiem jak to zrobic bo jestem na tym forum dopiero od miesiaca i sie ucze po nim poruszac. Troche pomogl mi Diamond za co mu dziekuje i pozdrawiam!!! :)[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 19:49_________________________________________________Dodaje pelen opis wyposazenia:

- ABS

- Wpomaganie kierownicy

- Regulacja kierownicy w pionie

- El. lustra

- 2x el. szyby

- listwy wewnetrzne Carbon

- Regulacja wysokości fotela kierowcy

- El. Szyberdach

- Org. radio Audi Beta

- Komplet zimowych kol 16 cali na oponach Pirelli

- Kola letnie Enzo 205/50/16 Bridgestone Potenza

- org. gumowa mata na podloge bagaznika

- utwardzone zawieszenie... czy obnizone na 100% pewien nie jestem bede to sprawdzac u mechanika gdyz az taki znawca nie jestem

Autko obecnie przeszlo okres wymian czesci i plynow eksploatacyjnych po zakupie tj.

- filtr kabiny

- filtr powietrza

- filtr oleju + olej Mobil Super S 10W/40 polsyntetyk

- pasek wieloklinowy

dodatkowo wymiany wymagalo lewe przednie lozysko oraz pompka od spryskiwaczy

W przyszlym miesiacu wymianie ulegnie :

- pasek rozrzadu wraz z napinaczami

- swiece

- filtr paliwa

Przebieg to 171000km.

[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 20:14_________________________________________________Wracaja do tematu moich planow wobec A4ki to jak wczesniej mowilem w gre wchodza czarne lampy oraz lekkie przyciemnienie szyb. reszta podoba mi sie taka jaka jest ;) na pewno nie bedzie lamp typu Allegro Power, chromow z bazaru itd itepe ;)

Jesli chodzi o to jakie zmiany autko posiadalo w momemcie kupna to :

- zawieszenie

- brewki

- brak znaczkow na tylnej klapie[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2009, 20:23_________________________________________________Co do wypadkowej przeszlosci auta to jej nie znam. Wszystkie szyby sa w oryginale z roku 96. Szczeliny i szpary tez sa rowne a rdzy nigdzie nie widac zarowno na zewnatrz jak i wewnatrz. Jedyny mankament to zarywoany lekko przedni zderzak z prawej strony lecz az takim pedantem nie jestem zeby to malowac :) puki nie rdzewieje niech sobie jest :wink4:

Autko zostalo sprowadzone do Polski z Niemiec w 2001 r.

Nie wiem co jeszcze dodac do opisu... jak sobie przypomne to dodam. Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj brewki to taki mini dodatek do tuningu :lol1: na Twoim miejscu bym je zdjął ;) jeżeli masz zwykłe przednie reflektory polecam je wymienić po liftingu na zespolone soczewkowe firmy Depo takie jak te A4Valeo.jpg efekt :yeee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajne, fajne :thumbup: zmień tylne lampy po 2 liftingu, dodaj chromowane ramki do zegarów, listwy chrom na obwódki szyb :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajne autko

Zaciąłeś się czy co :polew:

koleś już nadaje tak kilka razy :polew:

fajne autko :polew:

jak na 16 cali bdb ładna felga

lampy na przód po lifcie i tył i bedzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brewki :bicz:

Ładne auto ale te brewki to festyn :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać że dobrze utrzymana szkoda tylko że 1.6 ale jak by nie było to Audi .

Załóż sobie listwy chromowe wokół szyb - polecam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...