Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] Po liftingu perła :) nowe fotki


juchas

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy i pochwalę się swoją audiczką.

Nowe fotki - chyba lepsze :)

dscf9997eo2.th.jpg

dscf9998yd0.th.jpg

dscf9999kl3.th.jpg

dscf0014sm2.th.jpg

dscf0002eo2.th.jpg

dscf0011ha6.th.jpg

dscf0006ca8.th.jpg

ef4dc981bfa5e328f421b6435ce9fae4.jpg

70e2da45a66e9c4a2915c92a648de288.jpg

9882f8aa3e874c89a334083583262f04.jpg

d6194728e9d555a6474110440ebb5574.jpg

Autko w rodzinie 2,5 roku. rewelacyjny silniczek 2,5 tdi idzie elegancko. pompa już zrobiona, rozrząd też.

wyposażenie to elektryka, klima, system bose, multifunkcyjna kierownica, skórzane wykończenia, chromy, poduszki, oryginalne xenony + spryski i coś tam jeszcze pewnie by się znalazło .... :rolleyes:

zawieszenie ma obniżone na samych sprężynach o chyba 4 mm. rewelacja. prawdopodobnie było tak już od nowości na życzenie klienta, jak kupowałem od niemca tak powiedział.

jedynie czego mi brakuje to zmieniarki, niemiec wyciągnął nie wiem po co .... także jakby jakiś klubowicz miał na zbyciu to może się dogadamy :)

pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne cacko, fajne radio, multifunkcja w kierownicy :good:

jakby ktoś chciał kupić mogę sprzedać ale nie za darmo :> a najchętniej zamienie na a6 2,5 tdi w ewentualności 1,9, a4 troszkę małe :/

ale żeby tak w pierwszym poście od razu sprzedawać niunię :bicz3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyposażenie to elektryka, klima, system bose, multifunkcyjna kierownica, skórzane wykończenia, chromy, poduszki, oryginalne xenony + spryski i coś tam jeszcze

witam kolege z okolic :hi:

no niezły wypasik

zawieszka to ja podejzewam ze jest 2cm nizej i jest to 1BE choc po tych fotach ciezko powiedziec

jak dla mnie to pasowały by jeszcze relingi w chromie :good: no i ciemne szybki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego powiedz gdzie stoi potrzebuje prawej zaslepki od sprysku bo zgubilem :polew: a tak serio to autko :good: a silnik wiadomo :decayed: potwierdzam relingi w chrom i ładne felgi i nie baw sie w a6 :decayed::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna sztuka z twojej Audiczki :wink4:

Szkoda że nie w skórze ale wszystko przed tobą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zamierzam za wiele zmieniać, oryginał to oryginał. jedyne co to może ją zaciemnie i inne alu, ale max 17 i to troszkę duże .... silniczek rewelacja, za nic bym go na 1,9 nie zamienił. troszkę mało mi miejsca z tyłu a dość często jeżdżę w "4 chłopa" także nie ma czym szastać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...