Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dobór rozmiaru kół do audi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, posiadam ostatnio zakupione Audi A4 B7 Avant w wersji 2.0 TDI 140 km z 2007 roku i noszę sie z zamiarem kupna kół i nie jestem przekonany co do prawidłowego doboru rozmiaru, aby wszystko pasowało.

Czy owe propozycje, które wysyłam pasowałyby do mojego auta? 

Propozycja nr 1

Propozycja nr 2

 

Drugie pytanko i podstawowe specyfikacje na co najczęściej zwracać uwagę przy takim zakupie :)

 

Pozdrawiam kochani <3

Opublikowano

Jedne i drugie będą pasować. Osobiście zestaw nr 1 mocno przesadzony z ceną i kiepski wzór. Zestaw nr 2 wydaje się być rozsądniejszy. 

Opublikowano
  • Autor

Dziękuje za odpowiedź i również bardziej mi podchodzi zestaw numer dwa. 

Ogólnie rzecz biorąc miałem lekkie wątpliwości co do wyboru bo jak patrzyłem na oponeo, to wiekszość propozycji dla tego auta była z punktem centrującym 66,6 i miałem brainlaga, natomiast jakiś konkretnych informacji nie mogłem znaleźć(bądź zbyt leniwy na to byłem).

Opublikowano

Otwór centralny to nie problem od tego są pierścienie centrujące 

Opublikowano

nr 2

Opublikowano
12 minut temu, Rob@k napisał:

Otwór centralny to nie problem od tego są pierścienie centrujące 

Tak, w szczególności jakby kupił faktycznie 57,1 zamiast 66 :facepalm:

 

Co do wzoru to te 2 są rewelacyjne :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Też mi sie podobają, no to biore dwójki :)

Opublikowano
27 minut temu, Rob@k napisał:

Otwór centralny to nie problem od tego są pierścienie centrujące 

Widziałem usmażone plastikowe pierścienie centrujące po ostrej jeździe ....

Fakt , było to ponad 10 latek temu.

A teraz podobno już się tak nie powinno jeździć... :P:decayed:

Niemniej jednak nie ma to jak felgi dedykowane rozmiarem od początku do końca do konkretnego auta.

Felgi i opony to podstawa bezpieczeństwa , jak dla mnie to powinny być pod tym kątem zoptymalizowane a podobać się mogą ale nie muszą ....:whistling:

 

Opublikowano
4 minuty temu, Tomczevsky napisał:

Też mi sie podobają, no to biore dwójki :)

Wiesz, że to nie są ORI felgi?

Opublikowano
  • Autor

Wiem, ale troche utargowałem cene na 2500 i jeśli pasują jak mówicie to cóż.

Opublikowano
  • Autor

Opcja 3

 

Znalazlem jeszcze takie

Opublikowano

Opona za szeroka i będzie przycierac. 

Opublikowano
  • Autor

No to faworyt dwójeczka

Opublikowano
  • Autor

Typ zwinął koła nr 2 i poleciał na łatwiznę sprzedawając komuś od ręki i nie chciał bawić się w przesyłkę, wiec szukam dalej.

Chcialbym poznać opinie doświadczonych osób o portalach zakupowych typu oponeo i felgeo - czy warto kupować stamtąd koła czy zdać sie na inne sprawdzone miejsca, bo widzę ze rozrzut cen spory.

Opublikowano
  • Autor

Opcja nr 4

Znalazłem jeszcze te, ładne jednakże sprzedawca to jakiś czubek bo IQ chyba poniżej 100 po rozmowie :D

Opublikowano
  • Autor

Nr 5

 

Jak dobrze rozumuje i patrze po wymiarach to te będą okay rozmiarem?

ET 48

Szerokość 8,5

Edytowane przez Tomczevsky

Opublikowano

Będą.

Opublikowano
  • Autor

Dziękuje, tylko pewnie dystanse do nich dojdą jakieś, bo głębokie osadzenie mają

Opublikowano

Na pewno , po założeniu kół i przejechaniu ok. kilometra / zawieszenie musi się ułożyć /dopiero ewentualnie zmierz jakie bedą potrzebne.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Kół jeszcze nie kupiłem bo z tym to jak z kupnem auta trzeba się przyglądać i niektóre Krzywe aż oczy bolą. Aktualnie jeżdżę na 16-stkach i rozglądam się nad:

235/40/18 lub 235/35/19 i dorwałem kolejne do obejrzenia 19stki których fotki wrzucam, jednak chciałbym spytać się tych bardziej doświadczonych jak uważają z własnej autopsji czy 19 o takim profilu nie będą po prostu do niczego na Polskich drogach i prosiłbym o prywatne odczucia. Pozdrawiam

 

96446744-70AF-4593-B499-1F0B02C74EB5.jpeg

7D4B99F4-AFF4-40DF-AB7D-0390CD9A4030.jpeg

4A542547-300B-473A-9C2D-F45F2E62B8F3.jpeg

2F9CC55F-5B30-4FC4-BA82-9B0EB2887488.jpeg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.