Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przekaźnik od kierunkowskazów.


szpakuziom

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam pytanie, pacjent b8 2.0tfsi 2009r, jest problem z kierunkowskazami. Awaryjne świecą się normalnie, ale nie działają kierunki i ponoć może to być wina przekaźnika od kierunków. Pytanie, jaki numer ten przekaźnik będzie miał i gdzie go szukać? Diagnostyka wykazała: 

IMG-1184.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale haki przekaznik? Masz napisane jak byk moduł przełączników. Nie wiem jakim to programem diagnozowane, ale jeśli jest błąd jak na foto, to na początek trzeba poszukać czy wszystkie kable są OK bo błąd jest od komunikacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To szwagra samochód, sprawdzili mu w pracy, z tego co widać to VCI jakiś. Pierwsze tropy poprowadziły mnie do tego tematu Niby kierunkami steruje też przekaźnik.

Z mojego dalszego kopania w necie, doszedłem do tego, że błąd jest chyba związany z ADS i trzeba go wykodować, ponieważ może nie być w aucie tego modułu (ktoś coś rzeźbił w aucie wcześniej prawdopodobnie) Wracając do kierunków, kable posprawdzane, zresztą gdzie dalej szukać, skoro żaden nie działa?

Edytowane przez szpakuziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to by było zrobić pełny autoscan za pomocą vcds wtedy był by pogląd co siedzi w aucie, jakie są kodowania i co może być nie tak od tej strony.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W b8 niema przekaźnika od kierunkowskazów, przednie zasilane są z modułu centralnej elektryki a tył z modułu komfortu, więc problem jest gdzieś indziej.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...