Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie reflektory?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Chcialbym wstawic nowsze reflektory, tylko nie chcialbym ingerowac w blachy.

co by pasowalo do A4 z 97 roku?

pozdro

10042739fn.th.jpg

Opublikowano

Bez ingerencji wsadzisz reflektory dzielone , ewentualnie jakieś Angel Eyes

Ja na Twoim miejscu wsadziłbym zespolone.Nie ma dużo cięcia :wink:

:arrow: Zespolone lampy

Opublikowano

mozesz wsadzic takie same jak scalone ale dzielone tzn od s4 sa do kupienia na allegro wtedy nie musisz nic przerabiac :mrgreen:

Opublikowano
  • Autor

problem w tym ze nie chcialbym dlubac w blachach a tu wyglada ze bede musial jesli chce miec cale lampy wraz z kierunkiem :cry:

a po lifcie blachy sie zmienily jakos?

czy poliftowe lampy bede pasowaly bez przerobek?

pozdro i dzieki wielkie

kuba

Opublikowano
problem w tym ze nie chcialbym dlubac w blachach a tu wyglada ze bede musial jesli chce miec cale lampy wraz z kierunkiem :cry:

a po lifcie blachy sie zmienily jakos?

czy poliftowe lampy bede pasowaly bez przerobek?

pozdro i dzieki wielkie

kuba

Przeciez Hugo dal Ci link do zdjec co i jak trzeba zrobic, a Ty jeszcze pytasz czy trzeba bedzie lampy przerabiac.

Trzeba bo maja inne wtyczki.

Co do blach po lifcje to blotniki z tego co ja wiem sa takie same, roznica polega na tym ze miejsca na kierunki te male sa wieksze no i ze nie ma blach do kierunkow przy lampach.

Opublikowano
  • Autor

Dzieki Pikus

ale chyba odpuszcze sobie ciecia i giecia i szybciej na szrocie zakupie blachy po lifcie i wsadze lampy bez dlubania.

tak chyba bedzie prosciej :roll:

a tak chcialbym swoje A4 zrobic

audia4b5car17au.th.jpg

pozdro

i raz dzieki

Opublikowano
a tak chcialbym swoje A4 zrobic

No extra extra, tylko tak dokladnie nie zrobisz bo ... masz kiere z prawej strony :razz: Ale bedzie ok ;)

Opublikowano
  • Autor

wszystko mozna zrobic

polak potrafi :mrgreen:

Opublikowano
wszystko mozna zrobic

polak potrafi

No tylko nie tak jak na interii bylo :razz:

Opublikowano

Podciac blotniki to praktycznie znikoma przerobka :smile:

Opublikowano
  • Autor

na to wyglada ze bede musial podumac

moze jednka macie racje by nadciac te blotniki chyba ze rzeczywscie uda mi sie nabyc na szrocie na niewielkie pieniadze blotniki po lifcie

pozdrawiam

Opublikowano

No w sumie to jedno popoludnie i masz zrobione :mrgreen:

Opublikowano

Ja tak mialem robione wrzucalem xenony po lifcie zespolone. i jest gicior.. Jesli bedziesz chcial kupic blotniki + lampy to zsumuj wszystko i dodaj malowanie zobaczysz ile Cie to wyjdzie !! Zrob tak jak wszyscy radza , nie ma za duzo roboty.. looknij na moje fotki i zobaczysz jak to wyglada . pozdro

[ Dodano: 2006-06-02, 00:04 ]

http://bartass1.fotosik.pl/

Opublikowano
  • Autor

pieknie to sie prezentuje o niebo lepiej niz w staych lampach

chyba jednak bedzie trzeba ciac :roll:

pozdro

Opublikowano

wrzuc maila to ci podesle lepsze foty

Opublikowano
chyba jednak bedzie trzeba ciac

pozdro

Ja bede cial, nie wiem jeszcze kiedy - jak kaske nazbieram :razz:

Opublikowano

Tnijcie tnijcie :P efekt murowany. :) pozdro

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Tnij i sie nie zastanawiaj,naprawde nie ma duzo roboty.

Sam zmienialem lampy i efekt jest super :grin:

pamietaj tylko zeby pozniej dobrze zabezpieczyc lakier..

do tego jeszcze bedziesz musial tak czy inaczej dokupic wtyczki w aso+piny..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.