Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jakie reflektory?


malinator

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.allegro.pl/ite...i_swietlne.html

trzeba ciac blache u mnie czy nie zeby weszly te reflektory .. chce miec pewnosc :)

_________________

Do tych lamp ktore pokazles nie musisz nic rezac :wink:

[ Dodano: 21-02-2007, 10:22 ]

http://www.allegro.pl/ite...i_swietlne.html

trzeba ciac blache u mnie czy nie zeby weszly te reflektory .. chce miec pewnosc :)

_________________

Do tych lamp ktore pokazales nie musisz nic rezac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to jest z tymi xenonami w lampach valeo na zarowki h7 ? Bo chcialbym kupic najpierw lampy a za jakis czas przerobic na xenony ...robil ktos taka operacje?

Jak najbardziej mozesz tak zrobic :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście bez problemu mozna wstawić taki kit xenon HID :)

tylko zwróć uwagę żeby miał ogniskową przystosowana pod gniazdo H7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co wtedy z autopoziomowaniem ? i spryskiwaczami ?

No to musialbys sobie raczej zrobic coby ludzi z nad przeciwka nie razic po galach mam na mysli autopoziomowanie :wink: ...naladujesz cos do auta i bede swiecily w kosmos zamiast na droge :wink: Jezeli chodzi o brudny ksenon to jest podobnie jak z autopoziomowaniem oslepiasz i rozpraszasz swiatlo ktore ma sie skupic w okreslonym punkcie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a nie wystarczy w elektrycznej regulacji po prostu znizyc? :)

Ta opcja nie zastapi Ci samopoziomowania ktora jest niezbedna przy ksenonie...no ale mozna i bez tego jezdzic :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej :-)) czy ktos zakladal zestaw hid (xenony) do soczewek valeo po lifcie z elektryczna regulacja?? co z autopoziomowaniem i spryskiwaczami?? i jaki byl efekt przerobek??

pozdrawiam:)))

[ Dodano: 27-02-2007, 21:21 ]

i czym nie mozna zastapic autopoziomowania regulacja elektryczna??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYSTARCZY TYLKO:

" przepiąć w kostce od przełącznika (fioletowo-czarnej) zółty przewód od krótkich świateł z pozybji 56b na styk w pozycji 56"

i bedzie tak jak w A4kach z 99-01' bezpiecznie bo audiki wlasnie po lifcie maja tak zrobione seryjnie! Dziekuje za przeczytanie moich wypocin:D jutro DZIAŁAM:)(jak bedzie czas)

Gdzie jest ta kostka? Znalazłem kostkę fioletowo-czarną, ale nie ma na niej oznaczenia 56b czy 56. Numeracja kończy się na 14. Aktualnie mam wszystko porozkręcane i nie wiem gdzie mam te kabelki przełożyć, w której kostce. :frown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Znalazłem takie lampy na Alegro co o nich sądzicie?Rozmawiałem z gościem i mówi ze są firmy Valeo,czyli z tego co wyczytałem z waszych wypowiedzi dobrej firmy.Dziekuje z gory wszystkim za odpowiedz.

189338933.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart73, a z ktorego roku masz auto? Bo to co masz w podpisie to jedno z drugim sie gryzie.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co, nikt nie wie jak podłączyć aby światła mijania nie gasły po załączeniu długich? Czytałem, że trzeba zmienić w kostce 56b na 56, ale nie udało mi się znaleźć kostki z taka numeracją. Dziś znów rozkręcałem i szukałem ... z tym samym rezultatem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bart73, lampa jest z B6 i do Twojego B5 o ile takiego masz to nie bedzie pasowac :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się na tym za bardzo nie znam a jeżeli z B6 to nie będą pasowały?

jezeli rocznik twojego auta jest taki jak w opisie to nie.

[ Dodano: 02-05-2007, 23:03 ]

To co, nikt nie wie jak podłączyć aby światła mijania nie gasły po załączeniu długich? Czytałem, że trzeba zmienić w kostce 56b na 56, ale nie udało mi się znaleźć kostki z taka numeracją. Dziś znów rozkręcałem i szukałem ... z tym samym rezultatem.

potrzebujesz kostke z lamp bosch-a...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...