Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

S6 C7 by H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@H4mm3R na czym masz rejki zamontowane bo wkurza mnie już woda wyciekająca z pod ramki na klapie po myciu..

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, kristof91 napisał:

@H4mm3R na czym masz rejki zamontowane bo wkurza mnie już woda wyciekająca z pod ramki na klapie po myciu..

Na taśmie 

ALLEGRO.PL

Kup taniej WURTH TASMA DWUSTRONNA DO LISTEW EXTREMALNIE MOCNA kod producenta: 0894909004 z Alwernia na Allegro.pl, za 77 zł w kategorii Blacharstwo i lakiernictwo - Maskowanie. Opinie i recenzje...

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Hammer, graty furki  ;)  bo chyba tutaj jeszcze nie pisałem ;) sztosik ;)

 

ps.  mam i Ja :P 

Opublikowano
  • Autor
7 godzin temu, Cuber napisał:

Hammer, graty furki  ;)  bo chyba tutaj jeszcze nie pisałem ;) sztosik ;)

 

ps.  mam i Ja :P 

Dzięki. W końcu porządne auto kupiłeś :decayed:

Opublikowano
W dniu 3.10.2022 o 14:29, Cuber napisał:

Hammer, graty furki  ;)  bo chyba tutaj jeszcze nie pisałem ;) sztosik ;)

 

ps.  mam i Ja :P 

wiesz, że jesteś zboczony na punkcie C7? :decayed: pokazuj! :naughty:

Opublikowano
W dniu 5.10.2022 o 08:36, jedrekx napisał:

wiesz, że jesteś zboczony na punkcie C7? :decayed: pokazuj! :naughty:

Wiem, moze kiedys przyjdzie pora i zrobię jakieś zdjecia :D

Opublikowano

O Panie Tomasz co się tu odje......:banan:

 

 

 

Jakoś od razu czułem że jest biała!! Piękna i pięknie porobiona :kox:

Opublikowano
  • Autor
W dniu 12.10.2022 o 10:27, MARCIN607 napisał:

O Panie Tomasz co się tu odje......:banan:

 

 

 

Jakoś od razu czułem że jest biała!! Piękna i pięknie porobiona :kox:

Dziękuj, dziękuję :decayed:

 

Ostatnio odwiedził mnie znajomy, teraz ma wzór do naśladowania :grin: 

 IMG_20221007_151849.thumb.jpg.78c6b2a1be2cb2ed36cf7413dab53cf8.jpg

Opublikowano
W dniu 14.10.2022 o 00:56, H4mm3R napisał:

Dziękuj, dziękuję :decayed:

 

Ostatnio odwiedził mnie znajomy, teraz ma wzór do naśladowania :grin: 

 IMG_20221007_151849.thumb.jpg.78c6b2a1be2cb2ed36cf7413dab53cf8.jpg

Mojego tam brakuje  :D 

Opublikowano
  • Autor
1 godzinę temu, Cuber napisał:

Mojego tam brakuje  :D 

Dzwoniłem, nie chciałeś przyjechać :decayed:

 

Z nowości to wpadł sportowy filtr BMC, według testów dodaje 2-3% mocy, czyli całkiem sympatycznie :grin:

IMG_20221017_112357.thumb.jpg.6b6c1110262377f9101df5ac7288bad2.jpg

Opublikowano
W dniu 14.10.2022 o 00:56, H4mm3R napisał:

Dziękuj, dziękuję :decayed:

 

Ostatnio odwiedził mnie znajomy, teraz ma wzór do naśladowania :grin: 

 IMG_20221007_151849.thumb.jpg.78c6b2a1be2cb2ed36cf7413dab53cf8.jpg

Zamieszałeś człowiekowi w głowie ???

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Gratki furmanki, tu jeszcze nie pisałem a na żywo nie raz nie dwa już oblukana

Robi robote

Opublikowano
  • Autor
6 godzin temu, miron78 napisał(a):

Gratki furmanki, tu jeszcze nie pisałem a na żywo nie raz nie dwa już oblukana

Robi robote

Dzięki, nawet na foto się załapałeś 

IMG-20221030-WA0037.thumb.jpg.1e22e17b655a0c00f53861acdb0d11df.jpgIMG_20221029_132215_879.thumb.jpg.5f4099f3debfa9e1535de770756db1c7.jpg

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Gratulacje nowego wozu, Łoo to dobra zmiana ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

na jednej z pierwszej fotek na siedzeniu leży pudełko od boxa roadtop (znam ten produkt, bo instaluję go we wszystkich mercach w okolicy) -> czy Twoje auto nie ma Carplaya OE? Czy instalowałeś dodatkowego boxa żeby mieć carplaya po wifiu?

Opublikowano
  • Autor
47 minut temu, was002 napisał(a):

na jednej z pierwszej fotek na siedzeniu leży pudełko od boxa roadtop (znam ten produkt, bo instaluję go we wszystkich mercach w okolicy) -> czy Twoje auto nie ma Carplaya OE? Czy instalowałeś dodatkowego boxa żeby mieć carplaya po wifiu?

W 3G+ nie było Carplay ;) Obecnie nie mam tego boxa, trochę mnie wkurzał..

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Piękna :thumbup1: dla siebie zmieniłbym tylko blade'y na całe srebrne :wink: 

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, duffy napisał(a):

Piękna :thumbup1: dla siebie zmieniłbym tylko blade'y na całe srebrne :wink: 

Szukam innego koła na ten sezon ;) 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mały update, auto od 3 tygodni stoi w ASO, bo trafiła się sarna. Na szczęście malutka. Wymienili zderzak, błotnik, pomalowali maskę i czekamy już 2tyg na matrixa z RS. Jak odbiorę auto to od razu wleci folia PPF.

 

551303550_ZdjcieWhatsApp2023-03-22o13_37_07.jpg.08e94d8770237ccd9540b2a30b849368.jpg

 

W międzyczasie zakupiłem tylną lotkę z RS i skompletowałem hamulce na tył. Zestaw w zasadzie złożony, więc w tym tygodniu zaciski trafią do lakierni i w kwietniu montaż.

 

247991528_IMG_20230318_235847(Kopiowanie).jpg.1a1532ede0090e2362972c7d11537489.jpg

Opublikowano

Zwierzaki to zwierzaki.. dobrze, że wszystko ok.

Hebelek miodzio:paker:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.