Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Tryb awaryjny silnika ( 2.0 tdi 190 km)


kdabro10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Miał ktoś z Was taki przypadek? Rano autem szarpnęło i pojawił się komunikat "Napęd: usterka proszę udać się do serwisu. Następny komunikat : układ regulacji prędkości obecnie niedostępny " i trzeci: System Start-Strp awaria " świeci kontrolka "Check ".

Auto straciło moc - nie działa torbo - ze 190 km mam wrażenie że zostało z 50. W związku z brakiem turbo być może zawinił czujnik ciśnienia doładowania.  Czy ktoś z Was miał taki przypadek? I gdzie znajduje się ten czujnik? Wiem że gdzieś na dolocie ale nie mogę go zlokalizować.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, kdabro10 napisał:

no właśnie nie mam teraz  niestety dostępu do VCDS

No to jak bez diagnostyki chcesz co kolwiek ruszyć z tematem?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

usterka usunięta:-) Czujnik ciśnienia doładowania był uszkodzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mialem podobne komunikaty auto całkowicie odmówiło pracy po odstawieniu na lawecie do warsztatu mechanik sciagnał obudowe paska rozrzadu ktory był bardzo poszarpany mechanik stwierdził naderwanie paska i jego przeskoczenie co mogo spowodowac całkowicie pokrzywienie zaworów czekam na dalsze info bo ma duzo roboty i zacznie go rozbierac w przyszłym tygodniu auto miało 157 000 w chwili awari

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie u mnie podobnie gdzie ten czujnik ciśnienia doładowania jest zlokalizowany?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minutes ago, nitka21 said:

Panowie u mnie podobnie gdzie ten czujnik ciśnienia doładowania jest zlokalizowany?

Pozdrawiam

Witamy na forum.

Warto uzupełnić swój profil tak aby każdy wiedział z jakim silnikiem ma do czynienia. Ułatwi to pomaganie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...