Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Połącznie instalacji do czujnika zapięcia pasów a4 b6 1.9 awx 2002r


adrianekxxxx

Rekomendowane odpowiedzi

witam zakupiłem nie dawno od b7 zamki pasów z czujnikami moje pytanie brzmi czy ktoś montował od podstaw kable do tego gadżetu w instalacji dodam ze pod fotelem mam tylko wtyczkę od poduszki!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie, to ja się się ponad 10 lat męczyłem z wku...ającym pipczykiem pasów w swojej B7, zanim znalazłem opis jak go wyłączyć.

A Ty chcesz go u siebie dokładać ? :facepalm::naughty::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy z automatu zapinają pasy w aucie, to im nie pipka ? 

Co do tematu, w B6 nie ma czujnika zapięcia pasa, w B7 są ale.do tego jest zupełnie inny moduł komfortu.

Edytowane przez Langista
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki, że odkopuję. TAK! Jeden czujnik da się dołożyć do b6. Sam u siebie mam dołożony w b6 2004r. Wystarczy od klamry jeden pin podłączyć do masy a drugi pin do odpowiedniego pinu w liczniku - którego nie pamiętam. Jakbyś był zainteresowany to mógłbym tego poszukać w swoich notatkach. Po podłączeniu kodujesz zegary i masz czujnik zapięcia pasa.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.05.2023 o 16:43, Malinioo93 napisał(a):

Sorki, że odkopuję. TAK! Jeden czujnik da się dołożyć do b6. Sam u siebie mam dołożony w b6 2004r. Wystarczy od klamry jeden pin podłączyć do masy a drugi pin do odpowiedniego pinu w liczniku - którego nie pamiętam. Jakbyś był zainteresowany to mógłbym tego poszukać w swoich notatkach. Po podłączeniu kodujesz zegary i masz czujnik zapięcia pasa.?

no i to mi się podoba ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...