Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI A4 B6 - Problem z immobilizerem


Maciek25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam problem z odpaleniem samochodu. Wczoraj wymieniłem obudowę kluczyka, bateria była wyjęta na dłuższy czas. Dzisiaj kiedy przekręciłem kluczyk w stacyjce samochód się odpalił i potem zgasł. Miga tylko kontrolka immobilizera oraz świeci się kontrolka akumulatora. Posiadam urządzenie MAXICHECK MX808TS.
Kiedy wchodzę w zakładkę Usługa/immo i klucze/17-instrument panel, system pokazuje komunikat Zabezpieczony dostęp. Wprowadź 5 SN(00000 - 65535). Nie wiem o jaki kod/pin chodzi i gdzie mogę go znaleźć. Czy może ktoś wie o co chodzi lub skąd można odczytać takie dane?
Czy chodzi o PIN ECU, lub kod immo?

Dane samochodu:
AUDI A4 B6 2.0 130KM/96KW Benzyna

IMG_20220604_152611.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Transponder przełożyłeś? Jest w tej części kluczyka blisko grotu , jakie błędy są w liczniku?  Jeżeli przekładałeś transponder to możliwe że go uszkodziłeś. 

 

Tym urządzeniem pinu nie odczytasz , gdybyś miał kkl można vag epprom programeer spróbować odczytać pin ale i tak pewno potrzebujesz nowego transpondera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Banan napisał:

Transponder przełożyłeś? Jest w tej części kluczyka blisko grotu , jakie błędy są w liczniku?  Jeżeli przekładałeś transponder to możliwe że go uszkodziłeś. 

Pewnie nie wiedział że coś takiego jest ? w pilotach tego typu jakie są w b6 bardzo ciężko wyciągnąć transponder bez jego uszkodzenia. Ja często ciąłem stare piloty by wyciągnąć transponder i przełożyć do nowych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...