Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Odklejona podsufitka a4b7 Avant


machem1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam odklejoną podsufitkę już w 3/4 i tutaj pytanie koszt w mojej okolicy naprawy tego 600 zł i chciałbym to zrobić sam , na jakie koszta się szykować + jakieś porady i jeżeli ktoś już to robił (mam czarny środek) jaki materiał żeby był dobry i nie odróżniał się od reszty. Z góry wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz materiał.

ALLEGRO.PL

 

Do tego klej:

ALLEGRO.PL

 

Musisz wymontować podsufitkę z auta, następnie zedrzeć stary materiał oraz zeskrobać piankę z całej powieszchni. Jeżeli nigdy nie przyklejałeś podsufitki to efekt końcowy może być marny. 600 zł to dobra cena pod warunkiem, że dobrze wykonają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Tu jeszcze zdolności manualne dość ważne.

Z drugiej strony masz fotostory i dość spory temat, więc czego chcieć więcej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabialem temat podsufitki jakoś rok temu. Też myślałem a może zrobię sam ale koniec końców dałem tapicerowi. Koszt 1000 zl za nowa czarna podsufitke. Na dzień dzisiejszy nic sie zlego z nią nie dzieję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, lukaszbass napisał:

Przerabialem temat podsufitki jakoś rok temu. Też myślałem a może zrobię sam ale koniec końców dałem tapicerowi. Koszt 1000 zl za nowa czarna podsufitke. Na dzień dzisiejszy nic sie zlego z nią nie dzieję.

Ja robiłem sam i koszt wyszedł poniżej 200 zł,a efekt bardzo dobry. Po 2 latach trzyma się tak że wytrzyma nie krócej niż oryginalna.

20210828_112017.thumb.jpg.033791877d7a619c8a70162086e54d59.jpg20210828_112022.thumb.jpg.10e015d59d1f47b6699d09632972a555.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...