Skocz do zawartości
IGNOROWANY

NIE DZIAŁA Podgrzewanie siedziska kierowcy (oparcie działa) Audi A4 B6


viktorion

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!
Czy spotkał się ktoś z was z problemem, że nie działało Wam podgrzewanie siedziska? po właczeniu podgrzewania np. na 6 - oparcie daje jak złe, aż chce spalić plecy, ale siedzisko (pod d*pa) pozostaje zimne. 

Wtyczki pod fotelem rozpiąłem i potraktowałem KONTAKT SPRAY, jednak bez rezultatu.

Od czego zacząć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj bo jest już temat o matach w siedzeniach. Powiem ci że mam to samo z fotelem kierowcy:)  Mata przerwana/przepalona do wymiany albo do lutowania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od podłączenia pod komputer i sczytania błędów. Z dużym prawdopodobieństwem przerwana grzałka na macie sedziska. Najczęściej od klękania na siedzisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę dziwne, że Ci nie zapisało, powinno. Sprawdź w blokach pomiarowych czy zmieniają się wartości po aktywowaniu ogrzewania siedzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, YoGi1984 napisał:

Poszukaj bo jest już temat o matach w siedzeniach. Powiem ci że mam to samo z fotelem kierowcy:)  Mata przerwana/przepalona do wymiany albo do lutowania:)

Lutowałeś może albo rozbierałeś fotel kierowcy? ciężkie zadanie ? :P bo widze, że mat na allegro tyle co kot napłakał a nie widzi mi się kupować od jakiegoś heat technology za 400 zł.. wolę spróbowac samemu naprawić albo kupić używany fotel z grzaniem i wyciągnąć sobie matę, niż bulić 4 stówy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj tematu bo z tego co pamiętam był jakiś kolega który sprzedawał maty w normalnych pieniądzach:) A ja narazie nie robiłem nic u siebie bo nie chce mi sie wyciągać pod blokiem siedzenia i go rozbebeszać ze skór, poza tym ze mnie tapicer żaden i mógłbym go już później nie złożyć:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drut grzewczy traci właściwości termiczne i nie będzie grzać. Błędu nie pokaże sterownik w Audi dopóki nie będzie przerwy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...