Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 B5 1.6 ADP 1995 golas elektryczne szyby


135GL

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wiem że dostanę zapewne bure ze zakładam nowy temat "użyj szukaj to nie boli" "google się obrazily" wiem wiem ? próbowałem naprawdę... Ale do rzeczy jako że wymieniam nagrzewnice (nie życzę najgorszemu wrogowi!) a kiedyś tam z 5 lat temu kumpel złomował a4 b5 avant 98r to przyniósł mi w prezencie wiązkę 4x ramki z boczkami i mówi założysz sobie bez problemu... ta jasne? za pierona nie umiem tego ogarnąć nasrane kabli wtyczek nie poznaczone które na które drzwi no DRAMAT ? czy był by mi ktoś w stanie pomóż doradzić chce tylko wpiąć 4 szyby żadnych domykań i innych buzerow. Powiedzcie jakich informacji/zdjęć potrzebujecie moja audiczka to a4 b5 1.6 adp 1995r póki co ogołocona z dechy więc nie podjadę do nikogo ale jak by co to zapraszam do siebie zapłacę, odwdzięczę sie, odrobię w polu co kto chce ? byle mi ktoś pomógł bo jak jest rozebrane to czemu by nie zawalczyć i zrobić trochę wygody? nr wiązki jaki posiadam to 8D1 971 663AS

 

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Manuale - DIY - zrób to sam - W tym dziale znajdziesz poradniki, dzięki którym sam dokonasz napraw lub modyfikacji w swoim aucie." - wątek przeniesiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czyw wiązka którą masz jest z tego samego rocznika co Twój wóz? Jak pamietam nie było jakoś dużo roboty, rozłóż wiązkę na ziemi, czerwony i brązowy kabel to strona kierowcy, resztę dojdziesz co i jak!

Jak coś link do tematu:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wiesz co nie moja jest 95 a wiązka i reszta gratów jest 98. Tam jest taka masa kabli w tej wiązce że boję się że puszczę audika z dymem ? nie wiem co mogę pominąć co zostawić? I np który kolor kostki tej przy przyciskach jest na które drzwi bo przecież tył ma blokadę rodzicielska a przód nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli wiązka jest tylko z el szyb to tam nie ma co spieprzyć, rozłóż ją na podłodze i zrób foty, może coś uda się doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co wydaje mi się że tam jest więcej rzeczy niż tylko szyby bo są chyba że 4 kostki. Zresztą zaraz jak wrócę na bazę to zrobię zdjęcia i wstawię. Bardzo Ci dziękuję że się zainteresowałeś niemotą w potrzebie ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blokada na dzieci jest mechaniczna, wiązka nie ma nic do tego. Jak masz gotowe wiązki to zwyczajnie je podmień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Źle się wyraziłem blokada na dzieci żeby nie bawiły się szybami? co do wiązek to nie są gotowe bo jest tam masa kabli które chyba nie będą potrzebne tylko ze nie wiem co powywalać. Zaraz zajadę zdjęcia kostek i swoje spostrzeżenia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak plus rozbity na dwa zabezpieczony bezpiecznikami czyli pewnie przód tył osobno masa wiadomo wspolna słupek ale ta brązowa kostka to co? I które kostki do których drzwi jak je rozróżnić? Które kable wypiąć i usunąć które zostawić ?

IMG_20220707_102722.jpg

IMG_20220707_102742.jpg

IMG_20220707_102729.jpg

IMG_20220707_102902.jpg

IMG_20220707_102821.jpg

IMG_20220707_102843.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i gdzie plus po stacyjce? Jak z podświetleniem przełączników? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Msz wogóle przełączniki, rączki, silniczki? czy tylko wiązka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mam wszystko, ramki kompletne, tapicerki kompletne, pstryczki guziczki chyba wszystko co potrzeba. A no i teraz jeszcze mam bagno w głowie od tego wszystkiego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź to najpierw zamontuj, później przyjdzie czas do podłączania tego gdzie trzeba bo wtyczki prawdopodobnie i tak będą takie same.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko nie mogę zamontować bo nie wiem gdzie co ma być, przecież nie mogę na pałe przeciągnąć wiązki jak mi się podoba. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założę się, że z czterech wiązek jedna jest inna, to będzie ta od kierowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kierowcy to najprościej tak myślę bo jest naj krótsza przecież i w sumie spoko luz ale co dalej do czego jest ta kostka brązowa trzy kable

IMG_20220707_164956.jpg

IMG_20220707_165048.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta z kolei łączy się z czerwoną tą co idzie do drzwi kierowcy

IMG_20220707_165500.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że szybko pójdzie i jeszcze sobie ori suba podepnę przy okazji bo też dostałem. Mhm naaaaaapewno tam to dopiero kredki polecą... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...