Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wsad pomożecie?


Władcapierścionkuf

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, wymieniałem licznik z jaegera 1/2 fis na full fis z a6. Licznik(anglik 8D0920980J ) zakodowałem na Europe i podmieniłem tarcze.

Wszystko hula, problem mam jedynie ze wsadem. Wgrałem wsad 8D0920932FX natomiast mam kłopot ze wskazaniem paliwa,  znacznie zaniża poziom. Dziś wrzuciłem mu wsad o numerze 4B0920900J, ściągnąłem go z jakiegoś forum. Ten wsad przerabiali bo był taki sam problem jak u mnie. Po wgraniu go wskazówka się podniosła i wszystko było by cacy gdyby nie to że jest on do 1/2 fis, fis świeci do połowy. Czy jest ktoś w stanie podesłać mi poprawny wsad, ewentualnie jest ktoś kto go przerobi? Jeżdżę już długo tak i mnie strasznie to denerwuje. Wszystkie te wsady zamieszczam poniżej

8D0920980J.BIN 8D0_920_932_FX.bin 4B0 920 900 J.bin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edytuje się wsad licznika a nie wrzuca inne wsady , piszesz że wrzuciles licznik z A6 - one maja numery zaczynajace się od 4B0.... Nic tu się nie zgadza - podeślij oryginalny wsad z licznika i napisz co przerobić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc przepraszam, gość od którego kupowałem licznik twierdził że jest z a6.

wsad oryginalny to ten o numerze 8D0920980J anglik. Chcę żeby był przerobiony na europe i żeby poprawnie wskazywał poziom paliwa bo go zaniża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jest A6 a gość wgrał wsad z a4 (8D0...).

Czy prawym pokrętłem licznika idzie regulować podświetlenie czy kręci się bez końca? Jakas naklejka na obudowie licznika z numerem jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na naklejce jest taki sam numer, może to jakaś pomyłka była ze strony sprzedającego. Najwidoczniej licznik z a4 w takim razie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi działa pobranie - wyślij mi adres mailowy to wieczorem podeślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie działa pobieranie, coś masz poblokowane u siebie pewnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem na innej przeglądarce. Wrzuciłem wsad i zrobiłem test wskazówek. Wszystkie są prawidłowo ustawione na dwunastej godzinie. Pozostał problem poziomu paliwa, na vagu pokazuje 10 litrów, a jest dobre 17 litrów zalane. Na tym wsadzie 4B920900J poziom paliwa prawidłowo pokazuje, vag pokazuje 18 litrów

Edytowane przez Władcapierścionkuf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skala paliwa w 4b0 jest inna bo pod A6 -  chyba że już ktoś dłubał przy wsadzie 

 

Co do wskazań litrów to bym się nie sugerował za bardzo tym co w blokach pomiarowych - a jak zatankujesz full to dobrze pokazuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dobrze pokazuje, wskazówka nie wychodzi poza zakres. Ostatnio od zaświecenia sie rezerwy chciałem zrobić próbę, chciałem zobaczyć ile na rezerwie przejadę. Zrobiłem 130km i pewnie bylo by więcej, musiałem niestety zatankować bo w trase jechałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tu masz wsad ze skala z tego wsadu 4b0920900J - w której już ktoś zmienił skalę czyli kombinowany na B5 był 

8D0920980J po zmianie na EU i skala paliwa z innego licznika .BIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem go ale nic sie nie zmieniło. Dobry wsad udostępniłeś? Edytowałem ten wsad i zmieniłem wartości z jeszcze jednej kolumny, działa.Poziom paliwa jest już ok:banan:

Edytowane przez Władcapierścionkuf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może cos pomyliłem , najważniejsze że działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za pomoc:thumbup1: Wcześniej od momentu zapalenia sie kontrolki rezerwy do baku wchodziło 48 litrów, teraz już jest ok. 

Dodam jeszcze że mam komputer bez immo i po zmianie wsadu trzeba było zrobić adaptacje kluczyków. Na tym komputerze mam chipa zrobionego, całe szczęście że oryginalny komputer też mam bo był problem z zakodowaniem kluczy i immo migało(auto paliło). Podmieniłem na chwile komputer i poszło, zakodowałem kluczyki po czym zamieniłem komputer na ten z chipem bez immo i juz kontrolka nie miga. Dziękuję jeszcze raz za pomoc:thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...