Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA


Madas

[b]Kto będzie mistrzem badmintona na Zlocie ??[b]  

  1. 1. [b]Kto będzie mistrzem badmintona na Zlocie ??[b]



Rekomendowane odpowiedzi

Madas zakwaterowanie oki coś czuje że piątek będzie ciężki do przeżycia :shocked: :shocked: :shocked: :gwizdanie: :gwizdanie: :wink4:

Mnie też odpowiada :good: :good: I bagażnik mam zaopatrzony na afterparty :naughty::wink4:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 19:32_________________________________________________

A mnie dlaczego oddzielono od Warszawsko - Mazowieckiej macierzy i skazano na jakąś Wielkopolską banicję :mysli::mysli::disgust:

Skazany to Ty dopiero możesz być... :kox: Nie każdego może spotkać taki zaszczyt jak Ciebie :polew: :polew: :polew:

Masz rację :yes2: - mogło mi się trafić jeszcze gorzej. :blink::cool1:

Np. mogłem wylądować w pokoju z Poznaniankami :gwizdanie: :gwizdanie:

_________________________________________________

ognisko w sobotę również jest oddalone od miejsca spania ....

(...)

ale oddalone o 50-70 m :naughty::polew:

:OMG: :OMG:

:strachliwy::strzal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Suli spoko nie masz się czego obawiać[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2009, 23:42_________________________________________________jam bardzo spoko jak baranek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o mozliwosci zamowienia alkoholu na zlot :naughty: :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/zlot_ogolnopolski_pila_2009_oferta_alkoholi_na_zlot-t83242.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamawiać bo na kolację nie serwują alkoholu :decayed:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2009, 16:51_________________________________________________Kuredu masz głosa :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ognisko w sobotę również jest oddalone od miejsca spania ....

(...)

ale oddalone o 50-70 m :naughty::polew:

:OMG: :OMG:

:strachliwy::strzal:

suli zapodasz :quattro: i na czworaka się doczłapiesz :gwizdanie: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znając Suliego to jak wyjdzie o 23 z imprezy to doczłapie się o 5 nad ranem do pokoju i to nie wiadomo jeszcze czy do Swojego i z kim :gwizdanie: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znając Suliego to jak wyjdzie o 23 z imprezy to doczłapie się o 5 nad ranem do pokoju i to nie wiadomo jeszcze czy do Swojego i z kim :gwizdanie: :polew: :polew:

Jeszcze pewnie po drodze zatrzyma się na partyjkę w szachy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znając Suliego to jak wyjdzie o 23 z imprezy to doczłapie się o 5 nad ranem do pokoju i to nie wiadomo jeszcze czy do Swojego i z kim :gwizdanie: :polew: :polew:

Jeszcze pewnie po drodze zatrzyma się na partyjkę w szachy :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

toż to zlotu czasowo zabraknie ..... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Madas ten głos w ankiecie to sam sobie dałem, zalogowałem się z innego konta bo siara była :gwizdanie: :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki ,już zacząłem trenować ,żeby nie wyjść na jakiegoś cieniasa :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki ,już zacząłem trenować ,żeby nie wyjść na jakiegoś cieniasa :naughty:

ja trenuje od zeszłej środy co drugi dzień, a od wczoraj codziennie i tak aż do zlotu :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki ,już zacząłem trenować ,żeby nie wyjść na jakiegoś cieniasa :naughty:

ja trenuje od zeszłej środy co drugi dzień, a od wczoraj codziennie i tak aż do zlotu :naughty: :naughty:

to musmy usiąść przy jednym stoliku z Madasem i Nike 21 :drunk:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...