Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA


Madas

[b]Kto będzie mistrzem badmintona na Zlocie ??[b]  

  1. 1. [b]Kto będzie mistrzem badmintona na Zlocie ??[b]



Rekomendowane odpowiedzi

..i nie mówię tu o nakładce wibrującej Durex Play :decayed: :naughty

jak widać po twoim przykładzie durex to niepewna firma :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Stary.. ja nie bawiłem się w takie rzeczy..

Zaufałem metodzie kalendarzyka :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: Maj 13, 2009, 03:43:41 _________________________________________________

Ragguś Ty chyba prenumerujesz tygodnik "kaczor donald" ,bo fantazję to masz nieziemską :polew: :polew: :polew:

Tygodnik Niedziela :naughty::decayed:[br]Dopisany: Maj 13, 2009, 03:44:43 _________________________________________________

co z Wami się dzieję :mysli

Silne pragnienie założenia rodziny :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jaką smycz :decayed::tongue4:

zobaczysz... :decayed: pozniej jedyne co bedziesz mogl to dobiegnac do konca swojego lancucha i zaszczekac... :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką smycz :decayed::tongue4:

zobaczysz... :decayed: pozniej jedyne co bedziesz mogl to dobiegnac do konca swojego lancucha i zaszczekac... :gwizdanie: :gwizdanie:

Ragga nie chce uwierzyć tym władcom pierścienia co już go noszą, że łańcuch po slubie zaczyna się systematycznie skracać :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Podobno laski robią to nieświadomie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaką smycz :decayed::tongue4:

zobaczysz... :decayed: pozniej jedyne co bedziesz mogl to dobiegnac do konca swojego lancucha i zaszczekac... :gwizdanie: :gwizdanie:

no co Ty ja biegam "gdzie chce" i nie szczekam :evil:

na meczyki chodzę , na spociki jeżdżę, poćwiczyć chodzę, na piwko z kolegami chadzam mi tam źle nie jest - to się nazywa dobre wychowanie ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to się nazywa dobre wychowanie ....

To wpadaj do wafki...jest kilku co by im się korepetycje przydały :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kto u Was ma tak bardzo krótką "smycz" :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...zapewne Ci co najgłośniej szczekają :tongue4:

:mysli::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kto u Was ma tak bardzo krótką "smycz" :naughty:

są tacy co mają łańcuch krótki jak pytka chomika a nawet jeszcze gpsa na palcu :decayed::naughty: :naughty:[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 16:59_________________________________________________

...zapewne Ci co najgłośniej szczekają :tongue4:

no właśnie oni to już nawet szczeknąć nie potrafią :gwizdanie: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam po ślubie sobie chwale, przytyło mi się 10kg :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam po ślubie sobie chwale, przytyło mi się 10kg :naughty:

A wiesz czemu żoncie tak dobrze karmią mężów po ślubie ? Żebyś właśnie przytył i był mniej atrakcyjny dla innych lasek :gwizdanie: :cool1: :cool1: :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam po ślubie sobie chwale, przytyło mi się 10kg :naughty:

A wiesz czemu żoncie tak dobrze karmią mężów po ślubie ? Żebyś właśnie przytył i był mniej atrakcyjny dla innych lasek :gwizdanie: :cool1: :cool1: :cool1:

jak widze Panów w super furach z brzuchami jak duży globus i laskami jak z playboya to atrakcyjność osobnika płci męskiej nie ma znaczenia a tym czym jedzie się bardziej liczy - smutne niestety ale prawdziwe[br]Dopisany: 13 Maj 2009, 17:56_________________________________________________poza tym są nowe przepisy że do roku czasu po ślubie mąż ma prawo do reklamacji żony z opcją wymiany no nowy egzemplarz :naughty::cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie wiedziałem że jest takie prawo :mysli: kurcze ale u mnie to za późno ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie wiedziałem że jest takie prawo :mysli: kurcze ale u mnie to za późno ....

ja mam miesiąc z hakiem na ewentualną reklamacje :gwizdanie:, ale niech tam już będzie ta co jest :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to nie wiedziałem że jest takie prawo :mysli: kurcze ale u mnie to za późno ....

ja mam miesiąc z hakiem na ewentualną reklamacje :gwizdanie:, ale niech tam już będzie ta co jest :cool1:

chciałbym widzieć jak czyta to Paula :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat siedzi obok i zajadamy obiad :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat siedzi obok i zajadamy obiad :tongue4:

to smacznego dla Was :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat siedzi obok i zajadamy obiad :tongue4:

zabierasz Paule na zlot do Piły ?? :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat siedzi obok i zajadamy obiad :tongue4:

zabierasz Paule na zlot do Piły ?? :gwizdanie:

dziwne pytanie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat siedzi obok i zajadamy obiad :tongue4:

zabierasz Paule na zlot do Piły ?? :gwizdanie:

dziwne pytanie :mysli:

jak dziwne? normalne... jest podmiot, orzeczenie i znak zapytania :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...