Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA


Madas

[b]Kto będzie mistrzem badmintona na Zlocie ??[b]  

  1. 1. [b]Kto będzie mistrzem badmintona na Zlocie ??[b]



Rekomendowane odpowiedzi

Ale ty tutaj takie proste pytania masz a ja na śląskich z czymś wyskoczysz to wszyscy nagle robią się offline :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

właśnie Miron, konkurs chyba najprostrzy jaki może być, ale jak na Madasa w sam raz, nowy jest chłopak stosunkowo, znikam :gwizdanie:

jeszcze by Cię zdziwił :wink4:

ja też :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie i Panowie tak dla przypomnienia jutro upływa termin wpłaty zaliczek i żeby nie było później że boli bo....znika się z listy

Poza tym jak ktoś jedzie z os. tow. na zlot to zaliczkę powinien wpłacić za 2os a nie za jedną ale jutro wszyscy którzy tak zrobili dostaną PW z zapytaniem czy jadą sami czy z os.tow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie Miron, konkurs chyba najprostrzy jaki może być, ale jak na Madasa w sam raz, nowy jest chłopak stosunkowo, znikam :gwizdanie:

stosunkowo nowy to ja jestem ale ile się wie to hoho :naughty:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 13:19_________________________________________________pozwoliłem sobie skorzystać z koła ratunkowego " pytanie do publiczności " i jestem coraz bliżej odkrycia zagadki :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

Panie i Panowie tak dla przypomnienia jutro upływa termin wpłaty zaliczek i żeby nie było później że boli bo....znika się z listy

Poza tym jak ktoś jedzie z os. tow. na zlot to zaliczkę powinien wpłacić za 2os a nie za jedną ale jutro wszyscy którzy tak zrobili dostaną PW z zapytaniem czy jadą sami czy z os.tow.

:polew: :polew: :polew: standard, miałem to samo jak zbierałem kasę, ale to zdecydowanie za trudne dla co poniektórych :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 19:40_________________________________________________

właśnie Miron, konkurs chyba najprostrzy jaki może być, ale jak na Madasa w sam raz, nowy jest chłopak stosunkowo, znikam :gwizdanie:

stosunkowo nowy to ja jestem ale ile się wie to hoho :naughty:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 13:19_________________________________________________pozwoliłem sobie skorzystać z koła ratunkowego " pytanie do publiczności " i jestem coraz bliżej odkrycia zagadki :evil:

w sumie to zrobię temu gościowi z Knurowa na złość i podpowiem jako publiczność :evil: z kim przegrasz zakład o whisky :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 19:42_________________________________________________Jeśli mimo wyników ankiety i ewidentnej podpowiedzi nie zakumasz, trzeba ci będzie nicka zmienić :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś tam mi w trawie piszczy .. :mysli: ale pewności jeszcze nie mam :polew:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 20:52_________________________________________________

moja jedyna miłość to WISŁA KRAKÓW :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Grzesiu :good: :good: :good: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TrueOgre

coś tam mi w trawie piszczy .. :mysli: ale pewności jeszcze nie mam :polew:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 20:52_________________________________________________

moja jedyna miłość to WISŁA KRAKÓW :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Grzesiu :good: :good: :good: :gwizdanie:

:good: :good: :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oż Grześ ... Ty manipulancie :cool1::polew:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 21:06_________________________________________________

Madas a co z Kolejorzem :decayed:

oż Ty .... :polew: :polew:[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 21:06_________________________________________________zapomniałem że Grzesiek jest na ogólnopolskich Moderatorem :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

powiem wam w tajemnicy,,ze zawsze kibicuje Kolejorzowi :wink4: :>

tak ale jak nie grają z Wisłą :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdy szanujacy sie w tym kraju obywatel kibicuje kolejorzowi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co tam chłopaki na zlot jedziecie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co tam chłopaki na zlot jedziecie :naughty:

no przeciez musi ktos pilnowac zeby na zlocie tez nie bylo OT :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co tam chłopaki na zlot jedziecie :naughty:

jedziemy ale musi byc zagwarantowana pogoda :gwizdanie: inaczej cienko to widze :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co tam chłopaki na zlot jedziecie :naughty:

jedziemy ale musi byc zagwarantowana pogoda :gwizdanie: inaczej cienko to widze :cool1:

trudno będą drifty :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co tam chłopaki na zlot jedziecie :naughty:

jedziemy ale musi byc zagwarantowana pogoda :gwizdanie: inaczej cienko to widze :cool1:

pogoda będzie na 100% bo ja muszę ze spadochronem kicnąć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...