Skocz do zawartości
IGNOROWANY

ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA


Madas

[b]Kto będzie mistrzem badmintona na Zlocie ??[b]  

  1. 1. [b]Kto będzie mistrzem badmintona na Zlocie ??[b]



Rekomendowane odpowiedzi

...zróbmy tak , wpłacajcie mi kasę , ja w lutym pojadę i zobaczę jak jest , a później Was ściągnę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak Malediwy to polecam wyspę Kuredu :gwizdanie: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było problemów z miejscami na zlocie to każdemu zrobiliśmy numerek na papierze, wrzuciliśmy do worka i losowaliśmy po kolei. nawet nie wiecie jakie piekne pary i trójkąty i czworokąty się potworzyły. uprzedzając pytanie Poźka - nie, my z Madasem nie braliśmy udziału w losowaniu bo z kasy za zlot bedziemy codziennie śmigłowcem z Poznania dolatywać na miejsce, a śpimy w Sheratonie :naughty::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby nie było problemów z miejscami na zlocie to każdemu zrobiliśmy numerek na papierze, wrzuciliśmy do worka i losowaliśmy po kolei. nawet nie wiecie jakie piekne pary i trójkąty i czworokąty się potworzyły. uprzedzając pytanie Poźka - nie, my z Madasem nie braliśmy udziału w losowaniu bo z kasy za zlot bedziemy codziennie śmigłowcem z Poznania dolatywać na miejsce, a śpimy w Sheratonie :naughty::evil:

:?: o co chodzi??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to o co - o zakwaterowanie, kto z kim śpi :evil:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2009, 10:46_________________________________________________Tobie Ozix trafił sie duży, barczysty kolega w pokoju :gwizdanie: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten barczysty kolega będzie niedługo potulnym barankiem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek kiedy wrzucisz to rozmieszczenie pokoi? :mysli:

nie wiem, nie chce mi się póki co :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...