Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Gotowy sterownik Chiptuning 1.9 AWX IMMO OFF ,podmiana


Killswitch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Posiadam audi a4 b6 1.9 awx 130km.
Chciałbym podnieść moc na 160-170 km, mam gościa który może mi zrobić gotowca , komputer z wgrana mapą pod Moj silnik z wyłączonym immobilizerem, robie tylko podmianę komputer i śmiga w teorii ,chce mieć tez możliwość  powrotu do fabrycznej mapy, teoretycznie podmieniam sterownik i wszystko działa( tak twiedzi gość od sterownika) 
Wysyłam mu tylko logi przed po wymianie komputera , ewentualnie coś tam poprawia po logach.

Pytanie czy taka wymiana jest bezpieczna dla silnika i czy wszystko inne będzie działać jak należy po takiej podmianie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

160km max na fabrycznych gratach. Oprócz samej podmianki chyba bedziesz musial kodowanie ustawić. 

Jak dobrze zrobiony program to bezpieczne.

Z ciekawości ile za taka usługę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli program zrobiony z głową to cena super. Nic tylko brać.

Zrob logi 001+008+011 na starym i nowym ecu i wrzuc na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie kwestionuje ale... z doświadczenia powiem że jest kolosalna różnica we wszystkim pomiędzy gotowcem, a indywidualnie zrobionym softem przez tunera na hamowni...

 

Ale nie neguję, ale jeżeli już miałbym się w to bawić to tylko delikatne kosmetyczne podniesienie mocy to wszystko więc nawet nie celowałbym w 160 lecz poniżej ze względów bezpieczeństwa zarówno silnika jak i gratów w postaci osprzętu na sprzęgle i dwu masie kończąc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajdź tunera który dla takiego starego grata będzie robił soft od nowa... Do 1.9 na oryginalnych gratach to juz wszystko to gotowce sa. Po załadowaniu nie ma strojenia tylko sprawdzenie pi x drzwi czy turbo ładuje do zadanego ciśnienia. A jak nie ładuje to nie ma regulacji sztangi, zmiany mapy n75 tylko pada diagnoza ze turbo do regeneracji.

 

Edytowane przez nadybek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...