Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Dyfuzor S-line Exterieur

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Taki maly mod na poczatek. Wymiana dyfuzora na S-Line.

Dla zainteresowanych Audi-ET-Nr.:8E0807521H.

Koszt 8 Euro + Koszty malowania.

img3474h.jpg

img3479xoe.jpg

img3476l.jpg

img3480x.jpg

Moze w przyszlosci dojda listwy drzwiowe S4 i Spoiler na dach S-Line.

Opublikowano

Moim zdaniem zdecydowanie lepiej wyglada. Chociaż jak ori poszedłby w lakier też by było dobrze

Opublikowano
  • Autor

Moim zdaniem zdecydowanie lepiej wyglada. Chociaż jak ori poszedłby w lakier też by było dobrze

Moze i tak, ale tamten nie mial "noska" :wink4:

Opublikowano

Zdecydowanie lepiej :good: A cena śmieszna :decayed:

Opublikowano

cena 8 euro ? :shocked:

zdecydowanie lepiej wygląda :good:

Opublikowano
  • Autor

cena 8 euro ? :shocked:

zdecydowanie lepiej wygląda :good:

No mialem szczescie na aukcji. Czesc byla nowa i nie uzywana wiec nie moglem sie oprzec :wink4:

Opublikowano

Mi za same malowanie ORI zaśpiewali 500 PLN w zeszłym roku :( nie powiem ale przydałby mi się "doppel auspfuff" i ta dokładka w kolorze.

Opublikowano

Fajnie Muskel :good: Bo jednak za bardzo sie to rzucalo w oczy a cena smieszna faktycznie a poprawilo bardzo wizualnie :good:

Opublikowano

Ja bym ją skleił ze zderzakiem i dopiero pomalował po całości :cool1:

..ale tak też nie jest źle...szczurem nie trąca :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Mi za same malowanie ORI zaśpiewali 500 PLN w zeszłym roku :( nie powiem ale przydałby mi się "doppel auspfuff" i ta dokładka w kolorze.

To ladnie sobie prace w PL ci lakiernicy cenia :gwizdanie:

Mi minela radosc z taniego zakupu jak mi lakiernik cene za malowanie powiedzial ( 80 Euro), no ale co zrobic, czesc byla juz kupiona a sam przecierz nie popryskam. :zemdlal:

Opublikowano

dzięki Muskel za nr części,w tygodni jadę kupić do ASO,koszt 198zł :decayed:

...raczej nie będę malował.

Opublikowano

ja dzisiaj Tomeczku zamówiłem :) I będę lakierował, to w ori jest lakierowane, także wiesz :)

Opublikowano

ja dzisiaj Tomeczku zamówiłem :) I będę lakierował, to w ori jest lakierowane, także wiesz :)

wiem :)...jest polakierowany i znika tak jak listwy boczne,przynajmniej w czarnym :cool1:

Opublikowano

e tam znika, znikają to listwy na boku, ten świetnie wygląda lakierowany - zoba sam u Muskela

Opublikowano

e tam znika, znikają to listwy na boku, ten świetnie wygląda lakierowany - zoba sam u Muskela

przecież jaca ma :cool1:.to wiem doskonale jak wygląda polakierowane,ale nie wiem jak nielakierowane :mysli:

jak bedzie kicha to pomaluje :naughty:

Opublikowano

przecież jaca ma :cool1:.to wiem doskonale jak wygląda polakierowane,ale nie wiem jak nielakierowane :mysli:

A w jakim kolorze kupujesz w ASO? Czy moze gruntowane [koncowka GRU] - przygotowane pod malowanie? :tongue4:

Opublikowano

one nie sa chyba gruntowane - tak naprawdę Tomeczek ma rację : watro zobaczyc jak to wygląda niepolakierowane

Opublikowano

Pewnie tak samo jak ta mini dokladka w S4 B6 :)

Opublikowano
  • Autor

U mnie bylo gruntowane, nie wyglada to ladnie, szary matowy plastik :thumbdown:

Radze pomalowac :wink4:

2d23_12.JPG

!BPfMyj!!2k~$(KGrHgoOKicEjlLmZ3G2BJz6zc3q,!~~_12.JPG

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.