Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Problem z odpalaniem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam 

 

Mam od jakiegoś czasu problem z odpalaniem mojej audi a4 b7 zwłaszcza po kilku godzinnym postoju i to też nie jest reguła bo czasem po nocy odpala normalnie. 

 

Może zacznę od tego co już zostało wymienione: 

- świece zapłonowe;

- 2x cewka zapłonowa; 

- wtryski 4x; 

- akumulator ; 

- wklad do przepływomierza; 

 

Odpalanie jest różnorodne: 

- odpala dochodzi do 1200 obrotów i gasnie; 

- odpala wskakuje na 500 podnosi się do 1200 i zaczyna telepać samochodem; 

Dopowiem ,że to tylko po kilku godzinach postoju i to też jw nie zawsze jest to reguła.  

Drugie odpalenie już normalnie jakby nie było problemu. 

 

Wiem ,że to jest wróżenie z fusów jednak jakaś myśl Wasza może nakierować na dalsze poszukiwanie problemu. 

Opublikowano

Wyeliminowałeś lpg? Co pokazuje czujnik temp. g62 po dłuższym postoju?

Edytowane przez przem8

Opublikowano

Sprawdź g62 i ciśnienie paliwa po zapłonie.

Opublikowano
  • Autor

Czujnik temperatury został wymieniony; 

Pompa paliwa również wymieniona w tamtym roku. 

 

Założony został  zaworek zwrotny. 

 

Ciśnienia nie mam jak sprawdzić. 

 

LPG założone 2 lata temu, zakrecalem butle w celu wyeliminowania. 

 

Brak jakichkolwiek błędów na kompie. 

Mam wrażenie,  że zawsze problem pojawia się w momencie gdy na "ssaniu"  jest . 

Tylko ,że znów nie zawsze , bo czasem normalnie odpala i problemu nie ma. 

 

 

 

 

 

Edytowane przez COLINEK

Opublikowano

Poczytaj.

Opublikowano
  • Autor

Heh no właśnie tydzień temu byłem  u mechanika, filtry+ olej + wklad do przepływomierza z myślą o tym aby to odpalanie wyeliminować- na tydzień czasu udało się.  Od soboty znów zaczęło się to dziać. Może faktycznie ten filtr paliwa kiepski zamontowany i dlatego takie rzeczy. Dzięki za podrzucenie tematu - będę śledził.  

Opublikowano
  • Autor

Panowie, skąd zamówić oryginalny filtr paliwa - może macie sprawdzone miejsce gdzie wchodzi w grę wysyłka. Bo szukam i jedynie na all.... za 180zl znalazłem no ale do końca nie jestem przekonany. Dzięki uprzejmie z góry. 

Edytowane przez COLINEK

Opublikowano
53 minuty temu, COLINEK napisał:

Panowie, skąd zamówić oryginalny filtr paliwa - może macie sprawdzone miejsce gdzie wchodzi w grę wysyłka. Bo szukam i jedynie na all.... za 180zl znalazłem no ale do końca nie jestem przekonany. Dzięki uprzejmie z góry. 

getem.pl Tylko tam może być tak, że trochę na niego poczekasz.

Opublikowano
  • Autor

Zamówiłem na allegro, kilka dni czekałem na niego. Rzekomo oryginalny. 

 

Wczorajszego dnia wymieniłem filtr. Na razie odpala aż  miło- nie szarpie na paliwie na zimnym. Dziś kilka razy sprawdzałem mniej więcej co 4h . 

 

Fakt faktem, że ten trzy  tygodnie temu co wymieniony był filtr Bosha pochodził tydzień czasu dobrze. Także zobaczymy - będę informował.  

 

Mam pytanie odnośnie wężyków od paliwa otóż od strony pompy wezyk, ktory podłączamy  do filtra cały czas sączył paliwo czy tak powinno być? Czy nie powinno być tak, że zleci trochę paliwa a potem wstrzymuje podawanie ? 

 

Mam nadzieję, że w miarę zrozumiałe napisałem.

Edytowane przez COLINEK

Opublikowano

Tak jak pisałem wcześniej, oryginalny robi robotę ? te z alledrogo to tak zależy albo trafisz albo nie. Ja zamówiłem bezpośrednio w ASO i mam pewność. 185zl po rabatach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.