Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z kołami audi a4 b7 quattro (krzywy wózek?)


PIORO123321

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z kołami w b7 quattro, samochód był walnięty w tył lecz przez czas który go mam nigdy nie było problemu aż do tego roku w tym roku zaczęło mi kosić łożyska wymieniłem juz 3 w jedynm kole myśląc że to błąd pracownika który to robił i wadliwych zamienników, co może się składać na taką różnicę na jednej osi ? 

285956578_407315711539884_5920687583110342250_n.jpg

298606727_634215621406153_7922008186653826561_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy od skali uszkodzeń, może jest źle zrobiona naprawa blacharska. Jeżeli jest wszystko ponaciągane tak jak trzeba i powymieniane na "proste", to zostaje Ci jeszcze regulacja tylnej ramy pomocniczej, tzw. kołyski. Jest tam spory zapas i może być krzywo skręcona. Swoją drogą jak ktoś zrobił ustawienie geometrii????:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zdjęcia uszkodzeń? Jak mocno dostał to tylne podłużnice dostały, często ktoś tego nawet nie rusza i zostawia krzywe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Langista napisał:

Masz zdjęcia uszkodzeń? Jak mocno dostał to tylne podłużnice dostały, często ktoś tego nawet nie rusza i zostawia krzywe.

Tak mam o to zdjęcie 

A2AFC7DF-7C81-4497-AF98-15071665DB2E.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Karbom napisał:

O ile robił ustawienie geometrii.

Była robiona geometria to mi powiedzieli tyle ze na tym kole nie jest idealnie bo regulacja na mimośrodzie się kończy ale jest w porządku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulacja się kończy, bo ktoś nieźle ciała dał z poskładaniem tego auta do kupy. Zajedź do renomowanego blacharza żeby ocenił, czy auto jest w ogóle proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie uszkodzenie jak na fotce to pikuś.Zakładając że piszesz prawdę ,że było dobrze, to przyczyną może być 

za słabo przykręcony wózek, uszkodzenie tulei wózka lub np. pęknięcie naprawianego ucha wózka gdzie jest

osadzony wahacz, bo takie rzeczy jak tuleje wahaczy to sprawdziłeś oczywiście? Trzeba sprawdzić uszkodzenia

jak nie będzie to ustawić wózek równo ,jak zresztą pisał Ci wyżej kolega dayd_4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...