Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] KOvalowóz Dolphin Grau :) ODDAM W DOBRE, ZADBANE RĘCE !!! ;)


KOval81

Rekomendowane odpowiedzi

Jakoś mi najbardziej do gustu przypadły - mam nadzieję, że później nie będę zmieniał na RS4 19" w graficie :> jak niektórzy :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz wątek i pokazane te LED'y u Tas2Die'a i Bart-S:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_montaz_led_zamiast_postojowek-t67385.0.html[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 11:29_________________________________________________Dla ciekawych, dołożone zdjęcia postojówek LED by Kimmoto w pierwszym poscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie - jeden z LED'ów wytrzymał AŻ 5 dni, więc wróciłem tymczasowo do siuśków.

Będzie czas- wyreza się rezystorki, to się wtedy zmieni.

Tak ogólnie, to coś mi się zdaje, że ta paria z Kimmoto jakaś syfiasta była i tyle. Lukaszr ma i jeździ już sporo bez rezystorów, a te świeże każdemu już padły.... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Autko z mojej miesciny a ja go nie widzialem? :no:

Fajny wózek ale sedan jakos bardziej mi sie widzi :kox:

Pozdro i do zobaczenia na legnickich yy bezdrozach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś widziałeś na bank :> Tylko za szybko jeździsz pewnie po Dynosoftach, to się w oczy nie rzuciłem - hehehe.

Sedan fajna rzecz, ale nie, jak trzeba wózeczek i pieluchy zapakować :naughty:

Ja również pozdrawiam i do zobaczyska przy najbliższej okazji :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sedan fajna rzecz, ale nie, jak trzeba wózeczek i pieluchy zapakować :naughty:

...albo drabinę :decayed::polew: :polew: Jak kupowałem meble na działkę to na jedną turę udało mi się zapakować stół + 8 krzeseł + huśtawka ogrodowa + grill - do sedana w życiu by to nie wlazło.

...dlatego następny też będzie AVANT :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe - dokładnie - funkcjonalność sedana ma się nijak do avant'a. Żona narzekała przy zakupie, że karawanem jeździć nie będzie, bo się będzie czuła jak w "ostatniej drodze", a teraz mężusia wychwala pod niebiosa za samodzielną decyzję :> :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koval dokładnie tak to jest, sedan jest fajny, ale avant bardziej praktyczny, sam mam sedana i pluję sobie w brodę że nic nie mogę zapakować, tym bardziej że siedzenia mam nie składane, to już wogule, dlatego następny też będzie avant :decayed:

fajny furacz, niby taki szaraczek, ale ma to coś :good:

odnośnie karawanu, moja matka tak właśnie mówi, że kombi/avanty to karawany, a jak ma coś przewieźć to dogaduje "trzeba było kupić karawan" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mmmmmm a taki np. RS karavan :)

47_523_7cf06c09.jpg

U mnie było tak że wariant AVANT był tak naprawdę ultimatum postawionym przez żonę - w przyszłości do bagaja ma wejść wózek i koniec, najlepiej taki pod bliźniaki :wink4: A że w B6 Avant podoba mi się bardziej niż sedan (nie ujmując nic sedanom bo też są śliczne, taki po prostu mój gust...) dla mnie bomba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci = problemy, małe dziecko mały problem, duże dziecko duży problem hihi ale OT

E tam - zaraz się założy Panowie jakiś wątek pt "Kącik dziecięcy: pieluchy, smoczki i zabawki - czyli co kupić dziecku, żeby ojciec się cieszył" - hehehe

Szczerze powiedziawszy, to wykorzystałem możliwości avant'a może 2 razy dotychczas (zmieniając koła zimowe-letnie), ale coś mi się wydaje, że gdybym miał sedana to nagle by się okazało, że bagażnik jest potrzebny na gwałt :> Takie życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wroce do domu to pozycze wozek od kogos i sprobuje wepchac do bagariana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sedana tez da rade wozek zapakowac :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze sam nie sprawdzałem ale musi wejść wózek bo co znowu trzeba by auto zmieniać-super kombiaczek-środek konkretny, felga konkret też o takiej myślę ale na tych naszych dziurach to mimo pozytywnej opinii nie jestem przekonany.

Do sedana tez da rade wozek zapakowac :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba trochę potrząsnąć tematem kolegi bo coś wieje nudą :evil:,a mianowicie dzisiaj miałem zaszczyt ujrzeć furkę kolegi live i powiem,ze zacnie się prezentuje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...