Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VW Golf 7.5 2.0TDI 4Motion

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No i hebel na aucie naklejki jeszcze nie zdarzyły dojsc .

 

 

 

Zdjęcia przed i po 

IMG_20221216_175050.jpg

IMG_20221216_175037.jpg

IMG_20221216_175024.jpg

IMG_20221216_175013.jpg

IMG_20221216_175001.jpg

IMG_20221216_174940.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Koło na lato się szykuje , opona ,złożona teraz nowy lakier i można czekać na wiosnę . Zdecydowałem założyć opony by potem po nowym lakierze nie zrobić czasem szkody . 

 

 

IMG_20230214_152112.jpg

Opublikowano

Sam robisz? Czym malowałeś? 

Opublikowano
  • Autor
W dniu 16.02.2023 o 19:05, BartoszSoldier napisał(a):

Sam robisz? Czym malowałeś? 

Tak sam będę lakierować. To na zdjęciu to przygotowane po podkład mokro na mokro potem na to srebrna baza i bezbarwny. Wszystko z pistoletu pójdzie . 

 

Także efekt końcowy dopiero będzie 

Opublikowano

Te piasty czyściłeś przed założeniem tarcz ?  To ma się świecić jak   ... no . Po zdjęciach widać że raczej nie  :eusathink:.

Opublikowano
  • Autor
10 godzin temu, mariusz36 napisał(a):

Te piasty czyściłeś przed założeniem tarcz ?  To ma się świecić jak   ... no . Po zdjęciach widać że raczej nie  :eusathink:.

Rzecz jasna że zostało to wyczyszczone, ale już nie robiłem zdjęć takich rzeczy bo to chyba normalne że piasta musi być oczyszczona . Jaki byłby sens renowacji wszystkiego do około a piastę zostawic

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Felgi na lato zostały odmalowane położona ceramika Q2 Rims 

Wleciały niebieskie pasy 

I fotele przednie czekają na montaż tylko muszę wiązkę pod kostki z golfa zrobić 

IMG_20230328_151337.jpg

IMG_20230310_193917.jpg

IMG_20230117_131521.jpg

Opublikowano

Tu trzeba pomyśleć o podsufitce bo teraz podsufitka srebrna dolne poszycia czarne a pasy niebieskie, troszkę słabo

Opublikowano

Pasy sam ogarniałeś?

Opublikowano

Cześć,
Co to za felga (jakiś numer albo nazwa)? 

Opublikowano
  • Autor
23 godziny temu, marcin_o23 napisał(a):

Tu trzeba pomyśleć o podsufitce bo teraz podsufitka srebrna dolne poszycia czarne a pasy niebieskie, troszkę słabo

Będzie z Rki czarny sufit 

 

22 godziny temu, kris_91 napisał(a):

Pasy sam ogarniałeś?

Tak sam zamówiłem taśmy niebieskie i dałem swoje czarne taśmy do tapicera i zrobił takie same niebieskie i tylko spowrotem na swoje napinacze

 

15 godzin temu, adam92 napisał(a):

Cześć,
Co to za felga (jakiś numer albo nazwa)? 

Felga z Tiguana I Lift 

Mallory 19" 9J ET33

Opublikowano
  • Autor

IMG_20230406_133258.jpg

IMG_20230406_103434.jpg

Opublikowano

Ładna sztuka ?

Opublikowano

super siedzi ta rolka

Opublikowano
  • Autor

No teraz to wygląda a nie prędzej taka koza . Lato bynajmniej fajnie wygląda . Wpadły sprężynki H&R i amorki Sachs 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Weekendowe mycie 

IMG_20230430_112219.jpg

IMG_20230430_164738.jpg

IMG_20230501_204405.jpg

IMG_20230501_204332.jpg

IMG_20230430_104452.jpg

IMG_20230430_104510.jpg

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Wpadły nowe tarcze hamulcowe przód i tył

DBA T2 Street

Klocki przód dba tył EBC yellow stuff

 

W końcu udało się dostać z urzędu tablice w wymiarze USA

 

 

Dodatkowo przednie lampy zostały wyszlifowane i na to lakier bezbarwny. 

 

 

I golf dostał brata do garażu kolejne VW

 

 

IMG_20230909_173751.jpg

IMG_20230906_175245.jpg

IMG_20230907_172330.jpg

IMG_20230906_185409.jpg

IMG_20230906_192304.jpg

IMG-20230905-WA0009.jpeg

IMG-20230904-WA0008.jpeg

IMG_20230907_062749.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mrozy w Szwecji przyszły trzeba zimowe obuwie szykować . Zeszłego roku golf jeździł na Verona 19 z passata B8 R-line. Ale skoro w garażu zawitał B8 to wiadomo kto przejmuje koło po golfie . Do golfa kupiłem drugi komplet Mallory 19" z Tiguan, takie same jak lato . Stwierdziłem że srebrny mam na lato to zima poszła w Nardo Gray. Do tego nowa guma. Myślę że jak na zimowe koło nie będzie zle . 

IMG_20231020_072004.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Wpadło wnętrze GTD z MK7.5 ale to przejściowe na chwilę bo już drugie przyszło. Które muszę wyczyścić i zamontować 

IMG_20231106_125051.jpg

Opublikowano
  • Autor

I docelowe fotele już są 

IMG_20231201_134539.jpg

IMG_20231201_134518.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.