Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

VW Golf 7.5 2.0TDI 4Motion

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
21 minut temu, Muskel1 napisał:

Ciężko będzie dokupić sam dokument. W ASO sprzedają cały zestaw.

Masz nr po jakim szukać tego

Opublikowano

Cały zestaw 5G0054809

Opublikowano
  • Autor
2 godziny temu, Muskel1 napisał:

Cały zestaw 5G0054809

Dzięki . Popytam bo mam gościa co jest w ASO i może uda mi się ogarnąć . Sam kod możesz kupić patrzyłem na partslink . A mówisz czuć różnicę. Fajnie bo jak założę wydech z Rki to w trybie sport można będzie mieć otwarte przepustnice wydechu

Opublikowano

Różnicę czuć, auto reaguje lepiej na pedał gazu.

Opublikowano
  • Autor

Kolejne dwa puzzle układanki

IMG_20221005_182332.jpg

IMG_20221005_175921.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Koło na zimę już dotarło 

IMG_20221019_162802.jpg

Opublikowano

bardzo ładny wzór :good: z passata?

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, jedrekx napisał:

bardzo ładny wzór :good: z passata?

Tak Verona z B8

Opublikowano
  • Autor

Kolejne elementy wpadły dziś do golfa ,

 

 

 

Virtual Cocpit ale montaż jak będę w Polsce by ktoś mi zaraz ogarnął kodowanie 

 

I lusterka z Golfa R składane i z podświetleniem 

PSX_20221021_181725.jpg

IMG_20221021_175104.jpg

Opublikowano

ciekawe zapowiadający się projekt, G7,5 jest fajną bazą do modów, koło na zimę super  :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Zderzak dziś zagościł

IMG_20221023_114723.jpg

Opublikowano

Graty auta niechaj się sprawuje.
W tym silniku występuje już adblue czy do golfa nie wrzucali z silnikiem 150KM? Jak wrażenia po przesiadce z b8 ? 

Opublikowano
9 godzin temu, Norbas napisał(a):

W tym silniku występuje już adblue czy do golfa nie wrzucali z silnikiem 150KM? Jak wrażenia po przesiadce z b8 ? 

Jest bez AdBlue.

Opublikowano
  • Autor
W dniu 30.10.2022 o 23:42, Norbas napisał(a):

Graty auta niechaj się sprawuje.
W tym silniku występuje już adblue czy do golfa nie wrzucali z silnikiem 150KM? Jak wrażenia po przesiadce z b8 ? 

Nie ma adblue . Dużo wygodniej , nowocześniej . Miejsca w środku podobnie , ale jednak wyposażenie typu Top LED przód robi duża robotę względem zwykłych xenonow

Opublikowano
W dniu 31.10.2022 o 09:30, Muskel1 napisał(a):

Jest bez AdBlue.

Masz wiedze kiedy oni to pakowali ? Rozmumiem, ze A3 8v tez jeszcze nie posiada tak ? Co do paskow to sie orientuje kiedy bylo adblue ale w Golfie czy a3 niestety nie. 

 

W dniu 2.11.2022 o 06:31, karolek_ust napisał(a):

Nie ma adblue . Dużo wygodniej , nowocześniej . Miejsca w środku podobnie , ale jednak wyposażenie typu Top LED przód robi duża robotę względem zwykłych xenonow

No roznice w technologi widac nie ma co ukrywac i nawet dobrze im ten model wyszedl. Niechaj sluzy :) 

 

Opublikowano

Jeżeli dobrze pamiętam, to w Golfie jak i w A3 od 08/2018 były stosowane AdBlue. Dla A3 oznacza to, że są to te poliftowe z oznaczeniami 30 TDI, 35TDI i 40 TDI.

Opublikowano
  • Autor

Kolejne elementy

 

Zaciski tył 310mm z Rki 

 

Podświetlane listwy progowe

 

Kompletna Tapicerka z GTD 

 

Kluczyki z GTD

 

 

 

Do tego jeszcze jest grill z GTD i emblematy błotnika GTD

 

Więc pomału do przodu 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_20221110_084741.jpg

IMG_20221109_114547_01.jpg

IMG_20221109_114539_01.jpg

IMG_20221108_163432.jpg

Opublikowano

Lecisz z modami :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, szafa napisał(a):

Lecisz z modami :naughty:

Oj tam pomału do przodu 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Zaciski wróciły już ze spa teraz czas na naklejkę i montaż . 

 

 

IMG_20221205_083552.jpg

IMG_20221205_083527.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.