Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana radia z Symphony na concert 3


LAMYK1

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, w swojej a3 chcialbym zmienic radio z symphony na concert 3, i tu pojawia sie problem, poniewaz concert ma inne wejscie, widziałem przejściówki, ale sa one rozne, orientuje sie ktos ktora mogla by byc dobra, i czy by wszystko smigalo?

310244786_483837293654013_1932193295149887296_n.jpg

310442822_512386194049516_3410167435105124552_n.jpg

310280712_617753653175766_1119317385891163975_n (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w allegro "rnse adapter" i tylko 1 przewód przepniesz w inne miejsce  by diagnoza działa na tym adapterze. Dodatkowo do anten przejściówka na fakre

https://allegro.pl/oferta/zlacze-iso-adapter-adapter-antenowy-audi-rns-e-6656331801

Edytowane przez pila24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej, a mam jeszcze pytanie, bo posiadam kierownicę z multifunkcja, i zastanawia mnie czy pogłaśnianie i ściszanie z kierownicy będzie działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAMYK1 napisał:

okej, a mam jeszcze pytanie, bo posiadam kierownicę z multifunkcja, i zastanawia mnie czy pogłaśnianie i ściszanie z kierownicy będzie działać?

i wlasnie, posiadam naglosnienie bose, czy to tez jest jakis problem? bedzie cos trzeba przekodowywać albo cos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LAMYK1 napisał:

okej, a mam jeszcze pytanie, bo posiadam kierownicę z multifunkcja, i zastanawia mnie czy pogłaśnianie i ściszanie z kierownicy będzie działać?

Tak

Godzinę temu, LAMYK1 napisał:

i wlasnie, posiadam naglosnienie bose, czy to tez jest jakis problem? bedzie cos trzeba przekodowywać albo cos?

Będzie działać tak jak do tej pory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to dzieki w takim razie, zamawiam przejściówki, i jak bede je mial, to sie odezwe co do tego przewodu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, pila24 napisał:

Wpisz w allegro "rnse adapter" i tylko 1 przewód przepniesz w inne miejsce  by diagnoza działa na tym adapterze. Dodatkowo do anten przejściówka na fakre

https://allegro.pl/oferta/zlacze-iso-adapter-adapter-antenowy-audi-rns-e-6656331801

okej, jutro juz powinienem miec przejsciowki, teraz tylko mam pytanie, który przewód mam przepiąć w które miejsce?

dzięki wielkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LAMYK1 napisał:

okej, jutro juz powinienem miec przejsciowki, teraz tylko mam pytanie, który przewód mam przepiąć w które miejsce?

dzięki wielkie.

Na pierwszej stronie tego tematu masz opisane 

https://a4-klub.pl/topic/140602-zamiana-radia-symphony-ii-na-concert-iii/

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, radyjko juz ogarniete, wszystko smiga, tylko teraz mam pytanie, bo chcialbym w nim zainstalować bluetooth, i teraz pytanie, czy przez ta przejściówkę rns-e bedzie mi to dzialac? i czy to bedzie kompatybilne?

obraz_2022-10-06_234408917.png

obraz_2022-10-06_234532353.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, LAMYK1 napisał:

dobra, radyjko juz ogarniete, wszystko smiga, tylko teraz mam pytanie, bo chcialbym w nim zainstalować bluetooth, i teraz pytanie, czy przez ta przejściówkę rns-e bedzie mi to dzialac? i czy to bedzie kompatybilne?

obraz_2022-10-06_234408917.png

obraz_2022-10-06_234532353.png

Tak,zadziała normalnie,wypinasz tylko tą kostkę która była oryginalnie w quadlocku,wypinasz przewód lini K,wpinasz go w kostkę zmieniarki i umieszczasz ją w quadlocku. Kodujesz rnse pod zmieniarkę i śmiga.

Edytowane przez pila24
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...