Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak sprawdzić jaki mam wzmacniacz antenowy?


VanSol

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

 

Posiadam Audi A4 B6 Sedan BFB z 2003 roku. Chciałbym wymienić wzmacniacz antenowy u mechanika, ale potrzebuję go wcześniej kupić a wymontować samemu nie mogę, żeby sprawdzić. Czy dla tej wersji był tylko jeden rodzaj czy więcej? Na Allegro sporo tego i różnie to wygląda. Który z tych to będzie?

 

ALLEGRO.PL
ALLEGRO.PL

 

ALLEGRO.PL

 

Ja obstawiam ten pierwszy najdroższy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sedanie jest ten pierwszy, przynajmniej po wyglądzie. Pasuje też z audi a8 i jest wtedy 2x tańszy. Przynajmniej tak było kiedyś jak u siebie zmieniałem.

11 minut temu, VanSol napisał:

Chciałbym wymienić wzmacniacz antenowy u mechanika, ale potrzebuję go wcześniej kupić a wymontować samemu nie mogę, żeby sprawdzić.

Dlaczego nie możesz sprawdzić? Wystarczy zdjąc osłonę z podsufitki przy tylnej szybie. Jeśli masz problem z odbiorem radia to na jakiś czas pomaga ściśniecię brzegu tego wzmacniacza np. opaską zaciskową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, przem8 napisał:

W sedanie jest ten pierwszy, przynajmniej po wyglądzie. Pasuje też z audi a8 i jest wtedy 2x tańszy. Przynajmniej tak było kiedyś jak u siebie zmieniałem.

Dlaczego nie możesz sprawdzić? Wystarczy zdjąc osłonę z podsufitki przy tylnej szybie. Jeśli masz problem z odbiorem radia to na jakiś czas pomaga ściśniecię brzegu tego wzmacniacza np. opaską zaciskową.

 

Hmm dzięki za odpowiedź... Samemu to nie wiem nawet jak zdjąć tą podsufitkę, nie chcę nic grzebać. A powiedz mi dokładnie od jakiego A8 u Ciebie pasowało?

 

ALLEGRO.PL

 

Takie coś?

Edytowane przez VanSol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sciagnij ta czesc nad szyba - nie wiem jak to sie zwie - na zaczepach jest wiec odciagnij - tyl lewa strona 

mam takie - 90zl 

DSC_7307.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.10.2022 o 19:54, Stichy napisał:

Sciagnij ta czesc nad szyba - nie wiem jak to sie zwie - na zaczepach jest wiec odciagnij - tyl lewa strona 

mam takie - 90zl 

DSC_7307.JPG

 

Ja wolę oddać do mechanika i niech on się tym zajmie. Czyli masz pewność, że te Twoje będą pasować do mojego modelu? Były tylko takie czy zdarzały się inne? Te Twoje po 90 zł jaki mają przebieg?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...