Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AVF gniazda PD gumki


benkarf

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. Pacjent a4 b6 1.9 TDI AVF

W lutym zostały wymienione gumki na wytryskach, dwa miesiące temu okazało się że na 4 wtrysku ponowił się problem okej znów została wymieniona gumka. Dziś nie stety problem się powtórzył wtrysk 3 i 4 pod obciążeniem strasznie zawyża. Problem przy odpalaniu gdy przód stoi do góry i czasami podczas jazdy szarpie. Pytanie obstawiam że nie stety nie obejdzie się bez regeneracji głowicy ale może są jakieś sposoby na gniazda pd, chciał bym ominąć regenerację głowicy bo na chwilę obecną nie stać mnie i tyle ... Będę starał się założyć nowe gumki ale obawiam się że wytrzymia znów nie całe dwa miesiące. Wszystko złożone z sztuka cały nowy zestaw do wtrysków Bosh składane na wazeline. Dzięki za odpowiedzi grupa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra pany w starych tematach na forach doczytałem że nie którzy montowali lekko większe gumki oringi tylko nie jestem w stanie dojść jakie konkretne to były może ktoś przerabial ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam od siebie ze tulejowanie moze nic nie dac bo problem w 90% lezy nizej- w dolnym oringu i podkladce termicznej. Sprawdz czy osoba ktora Ci to robila ma klucz dynamometryczny z zakresem 12Nm. Jak nie to zmien mechanika i wymien ponownie uszczelnienia. Nie zapomnij sie im przyjrzec. Gniazdo w glebi glowicy tez warto obejrzec i wyczyscic po demontazu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra tak zrobiłem dokręcone z siłą 12nn gniazda ładnie oczyszczone wzery różnego rodzaju też wszystko złożone na wazeline 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...