Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co oznaczają i jakie możliwości dają wersje oprogramowania w A4 B9?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

od kilku dni walczę z tymi kodami FEC na MIB2 (do zaktualizowania nowych map) bez sukcesów nie wiem co robię źle mając odpowiednie pliki.

Nawet pokusiłem się o zrobienie aktualizacji z wersji MHI2_ER_AUG22_P3241_MU0678  do tej MHI2_ER_AUG22_K3346_MU1438 z sukcesem ale dalej klucze FEC mam stare.

Zrobiłem również według instrukcji zielone menu GEM wklejając klucze do pliku addFecs.txt: 

00030000
00040100
00050000
00060800
00060900
00070200
023000EE

MOJE jakie posiadam to są:

00070200

00050000

02300020

00040100 i tyle.

W załączniku zdjęcie ścieżki plikowej.

Ogromna prośba o pomoc:-)

 

PATCH.png

Opublikowano

Nie musisz żadnych kluczów wklejać. Aktualizujesz soft, ściągasz spatchowane pliki odpowiednie dla wersji softu. Ściągasz narzędzie M.I.B wrzucasz je na kartę SD. Na karcie SD masz M.I.B w którym jest pusty folder Patches, wrzucasz do niego ten ściągnięty i odpowiedni dla wersji softu patch.

Wrzucasz kartę do slotu SD1 i instalujesz M.I.B.

W zielonym menu M.I.B. uruchamiasz najpierw backup a później uruchamiasz ifs root patch.

Wyciągasz kartę, reboot jetnostki MMI, koniec. 

Edytowane przez Muskel1

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Tak zgadza się, bardzo dziękuję. Przeoczyłem tą funkcję by ją odpalić:-) Dziękuję. Wszystko działa.

  

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Jeżeli mam licencje 0230003c > 2026 to jak można zaktualizować mapki ??

Opublikowano
6 godzin temu, simon__75 napisał(a):

Jeżeli mam licencje 0230003c > 2026 to jak można zaktualizować mapki ??

Napierw patch jednostki dopiero wgranie map.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
W dniu 12.05.2023 o 14:33, Muskel1 napisał(a):

Napierw patch jednostki dopiero wgranie map.

Dziś mimo braku patchowanej jednostki , tak z ciekawości dla samego siebie wrzuciłem mapki na karte i poleciałm do auta....
Aktualizacje "ruszyły" ?
Mam jedynie licencje do 2026 aktywne.


20230513_121211.jpg.cfc0a3d633cc8a7ece2d84a133b09c83.jpg

 

20230513_131653.jpg.ddf5afde923ba7e300f3b7b412f8e2de.jpg

 

20230513_131706.jpg.44502c3000d520b208393fa2194bfa0e.jpg

 



 

Opublikowano

Najwidoczniej ktoś już pachtował przed Tobą do 2026r ä, gdyż nie sądze aby to było oryginalne w Twoim roczniku auta:wink:

Opublikowano
1 minutę temu, Muskel1 napisał(a):

Najwidoczniej ktoś już pachtował przed Tobą do 2026r ä, gdyż nie sądze aby to było oryginalne w Twoim roczniku auta:wink:

Zielonego menu nie mam włączonego ale aktualizacja map smiga

Opublikowano

Do aktualizacji map nie potrzeba zielonego menu. 

Opublikowano

Wejdź sobie an myAudi i sprawdź jakią pokazuje Ci ostatnią możliwą wersję map do ściągnięcia, to się dowiesz czy jednostka była patchowana.

Opublikowano
W dniu 7.05.2023 o 08:22, qbq903 napisał(a):

Chodzi głównie o to żeby nie brakło prądu w trakcie instalowania, więc czy silnik czy prostownik to raczej bez znaczenia

 

1 godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Do aktualizacji map nie potrzeba zielonego menu. 

Tak, wiem.

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Witajcie.

 

Podpowiedzcie proszę jak z patchowac i zaktualizować moja jednostkę mib1.

AUDI A3 8V 2014R  2.O TDI 184KM

 

Mam tylko jeden kod aktywacji: 02100018

Wersja obecnie:  MHIG_EU_AU_P1531

 

Chciałbym wgrać nowe mapy bo obecnie mam: 2014/2015.

 

Z góry serdecznie dziękuję. 

Opublikowano
W dniu 20.08.2023 o 11:28, kpietrek napisał(a):

Witajcie.

 

Podpowiedzcie proszę jak z patchowac i zaktualizować moja jednostkę mib1.

AUDI A3 8V 2014R  2.O TDI 184KM

 

Mam tylko jeden kod aktywacji: 02100018

Wersja obecnie:  MHIG_EU_AU_P1531

 

Chciałbym wgrać nowe mapy bo obecnie mam: 2014/2015.

 

Z góry serdecznie dziękuję. 

Poszukaj TU  https://www.digital-eliteboard.com/threads/audi-a3-mmi-mib1-mhig_eu_au_-map-care-freischaltung-patch.493327/

Edytowane przez Dispater

Opublikowano
1 minutę temu, Dispater napisał(a):

audi-a3-mmi-mib1-mhig_eu_au_-map-care-fr

???

Co to miało być?

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Witam

walczę od kilku dni z pewnym problemem którego nie mogę rozwiązać i brakuje mi już pomysłów a mianowicie zrobiłem konwersję MIB2
z USA /MHI2Q_US_AUG22_P5087_MU_1316/ z mapami 18/19
na EU /MHI2Q_ER_AUG22_P5092_MU_1316/ z mapami 24.

po konwersji wszystko pracuje stabilnie mapy i system gps idealnie wyszukuje 

ale

problem polega na tym że nie mogę wybudzić jednostkę z trybu serwisowego i wejść VCDS_ORI w 5F czy jest jest jakaś opcja wybudzenia z trybu serwisowego aby mogła funkcjonować pod VCDS lub VCP głowicę nadmienię iż głowicę są ori.

Proszę o pomoc co w którym monecie zrobiłem błąd.

 

Opublikowano
33 minut temu, Yuiop28 napisał(a):

że nie mogę wybudzić jednostkę z trybu serwisowego i wejść VCDS_ORI w 5F

Co masz na myśli?

Opublikowano

chodzi mi o to że nie mogę po tej konwersji wejść w 5F vcds nie widzi jednostki tak jak by mib2 był w trybie serwisowym

Opublikowano

Nie możesz się połączyć ze sterownikiem 5F?

Wrzuć pełny auto-scan. 

Odczekałeś uśpienie sterowników lub przeprowadziłeś reboot jednostki 5F?

Opublikowano

gdybym mógł zrobić autoscana 5F to oznacza jednoznacznie że łącze się z MIB2Q a ja nie mogę.

Opublikowano

Wykonaj pełny auto-scan i go tu wrzuć. Chciałem zobaczyć co będzie widniało na protokole. Jeżeli nie będzie mógł się połączyć z 5F to go ominie z odpowiednią adnotacją i to chciałem zobaczyć co zapisze.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.