Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Brak dzwięku w tylnych głośnikach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witajcie, kupiłem auto już z nie grającymi tylnymi głośnikami oraz subwooferem. W kostce idącej do wzmacniacza jeden kabel jest ucięty, a jeden dodatkowo wchodzi wprost do środka. Może ktoś się już spotkał z takim fantem i coś będzie potrafił poradzić na ten mój przypadek. Radio to Navi plus i zwykłe głośniki. Mimo tego przód gra nadzwyczaj przyjemnie, aż jestem mile zaskoczony. 

IMG_2011.jpg

Opublikowano

Tył nie będzie grał gdyż napędza go wzmacniacz. Ktoś już tam grzebał i nie wiadomo co z tym zrobił.

Opublikowano

Może @pila24 pomoże ? zna te wiązki jak własne kieszenie :grin:

Opublikowano
  • Autor

Ten żółty jest przylutowany do tego pierwszego PINu. I on jest połączony z tym przeciętym kablem z kostki. 

306203DA-6C28-4E39-9AE7-F35E97758312.jpeg

Opublikowano

Wygląda na to że ktoś pozbył się stałego napięcia ze wzmacniacza,zobacz czy masz tam 12V stałe na pinie 1,powinno być ono nawet podczas zamkniętego auta. Jeżeli nie ma to zobacz czy pojawia się jak włączysz radio.

Edytowane przez pila24

Opublikowano

Myślę, źe w kostce na pine 1 nie było styku (być może kontakt nadtopiony) i ktoś podprowadził napięcie z pinu 1 wlutowując się bezpośrednio do płytki.

 

Opublikowano
  • Autor
13 godzin temu, pila24 napisał(a):

Wygląda na to że ktoś pozbył się stałego napięcia ze wzmacniacza,zobacz czy masz tam 12V stałe na pinie 1,powinno być ono nawet podczas zamkniętego auta. Jeżeli nie ma to zobacz czy pojawia się jak włączysz radio.

Napięcie jest nawet jak radio wyłączone. Sprawdzałem na nóżce w wzmacniaczu. 

Opublikowano
  • Autor

Widzę ze w paru miejscach są zaśniedziałe styki. Popsikalem kontaktem ale nic nie dało :/

2176BEA5-ACCB-4E7A-AD08-C7898A68AD44.jpeg

Opublikowano

To najprawdopodobniej wzmacniacz zdechł, żadna nowość w tych modelach. Sprawdzałeś czy masz stałe napięcie 12V na pinie 1, a raczej na dolutowanym żółtym przewodzie?

Opublikowano
  • Autor
29 minut temu, Muskel1 napisał(a):

To najprawdopodobniej wzmacniacz zdechł, żadna nowość w tych modelach. Sprawdzałeś czy masz stałe napięcie 12V na pinie 1, a raczej na dolutowanym żółtym przewodzie?

Tak jest stałe 12V. 

Opublikowano

To musisz jeszcze sprawdzić czy na pinie 9 (sygnał wzbudzający wzmacniacz z radia) masz 12V po włączeniu radia.

Edytowane przez Muskel1

Opublikowano
  • Autor

Wymieniłem wzmacniacz i tył gra ale tak cicho ze ledwo jest słyszalny mimo ze balans ustawiony na środek. To tak musi być czy jednak powinny grać prawie tak głośno jak z przodu? 

Opublikowano

Powinny grać głośno.

Opublikowano
  • Autor
23 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Powinny grać głośno.

Jakiś pomysł gdzie szukać przyczyny? 

Opublikowano

Może uwalony wzmacniacz kupiłeś.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.