Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie grzeje tylny nawiew w 3 strefowej klimie


Przemasik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem w mojej b9 z nawiewem na tył. Otóż ogólnie przód grzeje dość słabo, nóg chyba wcale nie grzeje A na tył nawet jak dam Rear i temp na Max to leci zimne powietrze. Czy to nagrzewnica ?

Klima 3 strefowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Muskel1 napisał(a):

Wrzuć pełny autoscan.

Niestety nie mam jeszcze interfejsu gdyż wczoraj kupiłem ten samochód. Kiedyś chciałem zapytać Cię jaki interfejs kupić i gdzie, ale masz zablokowane wiadomości priv. Jak możesz to poleć coś, z góry dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Przemasik napisał(a):

Niestety nie mam jeszcze interfejsu gdyż wczoraj kupiłem ten samochód. Kiedyś chciałem zapytać Cię jaki interfejs kupić i gdzie, ale masz zablokowane wiadomości priv. Jak możesz to poleć coś, z góry dzieki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Czegoś tańszego szukałem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na długą metę dużo taniej nie jest.

Interfejs Pro kosztuje 440 zł z subskrybcją na 1 rok. Do tego co rok musisz wykupywać subskrybcję za 300 zł, więc chcąc korzystać z obd11 pro przez 4 lata, masz koszty rzędu 1340 zł za zabawkę a nie narzędzie diagnostyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.11.2022 o 17:34, Muskel1 napisał(a):

Na długą metę dużo taniej nie jest.

Interfejs Pro kosztuje 440 zł z subskrybcją na 1 rok. Do tego co rok musisz wykupywać subskrybcję za 300 zł, więc chcąc korzystać z obd11 pro przez 4 lata, masz koszty rzędu 1340 zł za zabawkę a nie narzędzie diagnostyczne.

A coś takiego da radę?

WWW.OLX.PL

339.99 zł: 339,99 zł: Kupuj tylko od zaufanych sprzedawców. Nie daj się nabrać na tanie zamienniki z Aliexpress...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klon.

Większość z nich nie łączy się z kilkoma sterownikami (46, 29 ,39, D6, D7). Poza tym nie popieram piraterji produktów a wklejanie linków z piratami jest słusznie tutaj zabronione.

Kupiłeś auto za kilkadziesiąt tysięcy a na narzędzie diagnostyczne żałujesz. 

Na felgi, zawiasy, program i inne rzeczy ludzie zawsze znajdą pieniądze ale jak chodzi o narzędzie do diagnostyki to szukają piratów bo ori wydaje im się za drogi. 

 

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...