Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Ciezkie odpalanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam moje a4b5 1.9tdi 110km 97r ciezko odpala <dusi sie ,nie moze załapac potem kulowo chodzi po dodaniu lekkiego gazu trzyma oborty normalnie  > mam ten samochod z 2 miech.Ciezko zaczoł teraz krecic w zime z rana jak jest zimno :D wymienilem wszystkie filtry i nic. Sprawdzilem  świece Miernikiem cyfrowym dt-830 B ustawiłem na 200 (Ω) i kazda swieca wskazuje 1,2 (Ω) i nwm czy to odpowiednie napiecie. Czy ktos moze zna sposoby lub inne metody czy cos podobnego ? 

Opublikowano

Jak już się zagrzeje to odpala bez problemu?

Opublikowano
  • Autor

tak nie ma problemu

 

Opublikowano
  • Autor

na poczatku jeszcze  jakby dymek pusci  jak zimny ale tak cieply to od strzala 

 

Opublikowano
  • Autor
10 minut temu, Langista napisał(a):

Jak już się zagrzeje to odpala bez problemu?

tak

 

Opublikowano

Sprawdzałeś czy się przypadkiem paliwo nie cofa?

36 minut temu, Samflak13 napisał(a):

kazda swieca wskazuje 1,2 (Ω) i nwm czy to odpowiednie napieci

Nie napięcie tylko rezystancja. Tak świece są ok.

Opublikowano

Pytanie jeszcze ile Ω pokaże to coś co nazywa się miernikiem jak zetkniesz kable ze sobą. Powinno być 0Ω ale różnie bywa w tych najtańszych miernikach. 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Fazii napisał(a):

Sprawdzałeś czy się przypadkiem paliwo nie cofa?

Nie napięcie tylko rezystancja. Tak świece są ok.

No a jak sprawdzic czy paliwo cofa  jest na to jakis szybki sposub ?

 

Opublikowano
  • Autor
45 minut temu, Elhape napisał(a):

Pytanie jeszcze ile Ω pokaże to coś co nazywa się miernikiem jak zetkniesz kable ze sobą. Powinno być 0Ω ale różnie bywa w tych najtańszych miernikach. 

no niby kable tez maja jakies napiecie czy rezystencje

 

Opublikowano
  • Autor
Godzinę temu, Fazii napisał(a):

Sprawdzałeś czy się przypadkiem paliwo nie cofa?

Nie napięcie tylko rezystancja. Tak świece są ok.

 moze zamontowac taki zawor ? 

Opublikowano
6 minut temu, Samflak13 napisał(a):

no niby kable tez maja jakies napiecie czy rezystencje

 

Tak, przewody mają jakąś tam rezystancję, jednak miernik który jest czegoś wart powinien to uwzględnić i po połączeniu samych sond pomiarowych powinien pokazać 0 Ohm.

Opublikowano

Nie zakładaj żadnego zaworu tylko sprawdź czy nie ma nieszczelności i czy faktycznie paliwo się cofa.

Opublikowano

Ja bym jeszcze sprawdził czujnik temperatury silnika, skoro na ciepłym jest ok a na zimnym kuleje.

Opublikowano
  • Autor
31 minut temu, Langista napisał(a):

Ja bym jeszcze sprawdził czujnik temperatury silnika, skoro na ciepłym jest ok a na zimnym kuleje.

A gdzie on moze sie znajdowac bo go znalezc nie moge 

audi silnik 2.jpg

audi silnik.jpg

Opublikowano

Sprawdź czy jest dobry najpierw, podepnij interfejs jakiś i sprawdź wskazania czujników temperatury na zimnym silniku.

Opublikowano

Dobrze widzę, że masz tam pęknięty wężyk?

IMG_20221130_074838.jpg.39874df3262ee047257b027257de6319.jpg

Opublikowano
  • Autor
W dniu 30.11.2022 o 07:49, Fazii napisał(a):

Dobrze widzę, że masz tam pęknięty wężyk?

IMG_20221130_074838.jpg.39874df3262ee047257b027257de6319.jpg

nie to bylo brudne,  A naprzykład  ze przy odpaleniu przy tym szarpoaniu mocno kopci jeszcze na niebiesko jak zimny przy tym   ? 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.