Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto hold nie działa


Karol664

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Muskel1 napisał(a):

Skąd dokładnie go wyciągnąłeś?

Spod kolumny kierowniczej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się wyciągać od Ciebie informacji jak z nosa. Pytam się dokładnie skąd, a Ty mi odpowiadasz, spod kolumny. Kolego tam jest kilka pozycji. Życzę powodzenia w szukaniu przyczyny:hi:

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Nie chce mi się wyciągać od Ciebie informacji jak z nosa. Pytam się dokładnie skąd, a Ty mi odpowiadasz, spod kolumny. Kolego tam jest kilka pozycji. Życzę powodzenia w szukaniu przyczyny:hi:

No jak dokładnie mam powiedzieć skąd? Był on tam z tyłu za bezpiecznikami obok przekaźnika 634. A pytam dlatego bo gdy szukałem przekaźnika od ogrzewania postojowego ktoś mi podpowiedział że to niby może być on. Kazał mi sprawdzić go zasilaczem czy w ogóle reaguje i bardzo możliwe że dotknąłem nie tego pinu co trzeba bo wydaje mi się że od tego momentu wyskakuje ten błąd ale na 100% pewien nie jestem. Chce po prostu wiedzieć czy hamulec postojowy ma jakiś swój przekaźnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Karol664 napisał(a):

No jak dokładnie mam powiedzieć skąd? Był on tam z tyłu za bezpiecznikami obok przekaźnika 634. A pytam dlatego bo gdy szukałem przekaźnika od ogrzewania postojowego ktoś mi podpowiedział że to niby może być on. Kazał mi sprawdzić go zasilaczem czy w ogóle reaguje i bardzo możliwe że dotknąłem nie tego pinu co trzeba bo wydaje mi się że od tego momentu wyskakuje ten błąd ale na 100% pewien nie jestem. Chce po prostu wiedzieć czy hamulec postojowy ma jakiś swój przekaźnik. I proszę nie obrażaj się bo nie znam się na tym aż tak dobrze i proszę o trochę wyrozumiałość. A dzięki tobie może uda mi się to naprawić 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obrażam się tylko nie chce mi się pytać ciągle o te same rzeczy. Tu nie trzeba się znać aby odpowiedzieć na moje pytania. Nie jesteś w stanie określić dokładnie pozycji, na której znajduje się przekaźnik to zrób zdjęcie i zaznacz gdzie siedział.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Muskel1 napisał(a):

Nie obrażam się tylko nie chce mi się pytać ciągle o te same rzeczy. Tu nie trzeba się znać aby odpowiedzieć na moje pytania. Nie jesteś w stanie określić dokładnie pozycji, na której znajduje się przekaźnik to zrób zdjęcie i zaznacz gdzie siedział.

 

To był chyba ten 404. Od czego on może być?

 

5a300c8887981_przekanik643.JPG.a4705eb703517f9b41f4104fe3c09a5d.jpeg.af85ca7cf3d3a27c4a40d87238ece0b3.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten przekaźnik jest od pompy ogrzewania postojowego.

Sprawdź przekaźnik obok (ten 643) bo odpowiada on za napięcie na zacisku 15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób skanowanie błędów w sterownikach, a następnie kliknij tę białą kopertę w prawym górnym rogu. Wtedy program wyśle pełny autoskan w postaci pliku tekstowego na podany adres e-mail.

Wstaw go tutaj. Będzie można coś więcej zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, steve69 napisał(a):

Zrób skanowanie błędów w sterownikach, a następnie kliknij tę białą kopertę w prawym górnym rogu. Wtedy program wyśle pełny autoskan w postaci pliku tekstowego na podany adres e-mail.

Wstaw go tutaj. Będzie można coś więcej zobaczyć.

history.txt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpliwości. Ludziska nie siedzą tu na forum non stop.

Daj trochę czasu naszym forumowym guru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Do sprawdzenia zasilanie sterownika ogrzewania postojowego oraz CANy .

Sprawdzałem wszędzie dochodzi napięcie. Zależy mi głównie na tym aby działał auto hold. Możliwe jest uszkodzenie sterownika hamulca postojowego?

Edytowane przez Karol664
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Karol664 napisał(a):

Sprawdzałem wszędzie dochodzi napięcie. Zależy mi głównie na tym aby działał auto hold. Możliwe jest uszkodzenie sterownika hamulca postojowego?

Napięcie to nie wszystko. Musi być także komunikacja (CAN).

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Napięcie to nie wszystko. Musi być także komunikacja (CAN).

 

Jak to sprawdzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...