Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Stłuczka w tył a4 b7 1.8t 2005


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wczoraj wracjac z pracy uderzył we mnie gość volvo xc90

Przy prędkości Ok 55 km/h 

Ja stałem na środkowym pasie nie jechałem uszkodzenia jak na foto 

 

Screenshot_20221220_225729_Photo Editor.jpg

Pytanie moje ile mogę dostać za taką szkodę ile powinienem dostać minimum ? I jaki jest koszt naprawy ? 

Bagażnik się nie otwiera mocno odstaje od karoserii auta 

 

Edytowane przez Kamil4b7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie jestem jasnowidzem,  tylko rzeczoznawcą. Aby rzetelnie wycenić szkodę należało by zdjąć zderzak i wykładzinę bagażnika. Wtedy można ocenić, co faktycznie zostało uszkodzone. Fotki z zewnątrz to zwykle wierzchołek góry lodowej...

Widzę, że lewa lampa jest uszkodzona, być może błotnik też, a zatem przy tym roczniku auta ubezpieczyciel może orzec szkodę całkowitą, zwłaszcza gdy do roboty będzie także podłoga bagażnika. Napisz do mnie jak już będziesz miał wycenę ubezpieczyciela, ale wcześniej umów się z rzeczoznawcą na oględziny w jakimś warsztacie, gdzie będzie możliwość demontażu zderzaka (tym kosztem można obciążyć ubezpieczyciela). Nie zapomnij, że przysługuje ci auto zastępcze (od zaistnienia zdarzenia, do odebrania z warsztatu po naprawie - o ile auto nie będzie stało miesiąc).Korzystanie z auta zastępczego zagęszcza także ruchy ubezpieczyciela, bo generuje koszty po ich stronie. 

Pozdrawiam. Henryk 

specjalista odszkodowawczy tel 693 641 129

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zwróć uwagę na linię dachu, samochód oberwał dosyć wysoko, zawiasy pokrywy bagażnika mogły przenieść siłę na poszycie dachu, wnękę pokrywy bagażnika u góry, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...