Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana lampki podsufitki na "ambiente"


damianw123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

Zakupiłem dzisiaj lampkę z diodami ambiente. Po podpięciu jej, żarówki świeca natomiast diody nie. Czy jest możliwość sprawdzenia samych diod? Czy autko nie ma poprowadzonych kabli do tego? Ogólnie u mnie brak oświetlenia nóg i lampek w drzwiach. Czy jest ewentualnie opcja podpięcia inaczej?

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ambiente świecą razem z podświetleniem deski rozdzielczej. Jak Ty te diody tam zamontowałeś, aż chętnie tą rzeźbę zobaczę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Langista @FishBB kolega napisał, że kupił lampkę z diodami ambient, więc diody ma pewnie podpięte jak to w Ori lampce w fabryce wymyślono. Kolego @damianw123 tu: https://a4-klub.pl/topic/105958-montaż-licht-pakietu-i-elektrycznych-podnośników-w-tylnych-drzwiach/#comments jest opis "licht pakiet'u" i tam znajdziesz wszystkie potrzebne informacje. Niestety u niektórych wystarczy zamienić tylko lampki i wszystko działa, a u niektórych jest konieczność dołożenia okablowania - najlepsze w tym jest to, że nie ma na to żadnej reguły. Ja mam auto z początku lat produkcji (2001r.) i wymieniłem tylko lampkę i wszystko działa, a w podanym prze ze mnie temacie można znaleźć info że niektórzy mając auta z 2004 roku  musieli grzebać w instalacji.

Edytowane przez Lukasz_mk2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Langista @FishBBale mi wstyd... Lampkami przelaczałem, pstrykałem, ale nie wpadłem żeby włączyć światła. Lampka działa bez przeróbek...?‍♂️ Dzięki i przepraszam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@FishBB @Langista panowie powiedzcie mi jeszcze, czy przyciski podsufitki tył też powinny świecić? Bo u mnie nie świecą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...