Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kluczyk i pamiec foteli / lusterek


Koalakm

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc

 

Mam ciekawe chyba zagadnienie.

 

Otoz majac pamiec foteli i ustawien mozna zrobic tak aby kluczyk zapamietal dane ustawienia foteli i lusterek itp.

 

Jednak czy mozna zrobic jakos tak zeby konkretny kluczyk zawsze ustawial to co zapamietano w "1" slocie ustawien? Bo z tego co sie zorientowalem to kluczyk zapamietuje zawsze przy zamknieciu auta jak bylo ustawione?

 

Chodzi o sytuacje ze jest 1 kluczyk i 2 kierowcow. Na drzwiach zapamietani pod przyciskami 1 i 2.  No ale rozumiem ze to nic nie daje bo jak 2 kierowca wysiadzie i zamknie auto to potem z tym samym kluczykiem jak przyjdzie 1 kierowca to i tak bedzie mial ustawiony fotel tak jak mial 2 kierowca. Chcialbym aby ten jedyny kluczyk zawsze przywracal ustawienia dla kierowcy nr 1. Czy jest tu jakies rozwiazanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości.

Jeden klucz zapisuje tylko ustawienia jednego kierowcy. Pisze nawet w instrukcji aby używać 2 kluczy gdy jest 2 kierowców.

Jedyne co można zrobić, to zapamiętać pozycję 1 i 2 pierwszym kluczem, gdzie 1 to kierowca nr 1, a 2 odpowiednio 2. W sytuacji gdy kierowca nr 1 ustawi sobie fotel na pozycję 1 i zamknie pojazd pierwszym kluczem, kierowca nr 2 może otworzyć auto także pierwszym kluczem i po otwarciu drzwi kierowcy, musi nacisnąć i przytrzymać przycisk 2, do momentu ustawienia fotela w zapamiętanej pozycji 2.

Screenshot_20230104_133329_Opera.jpg

Edytowane przez Muskel1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Muskel1 napisał(a):

Jedyne co można zrobić, to zapamiętać pozycję 1 i 2 pierwszym kluczem, gdzie 1 to kierowca nr 1, a 2 odpowiednio 2. W sytuacji gdy kierowca nr 1 ustawi sobie fotel na pozycję 1 i zamknie pojazd pierwszym kluczem, kierowca nr 2 może otworzyć auto także pierwszym kluczem i po otwarciu drzwi kierowcy, musi nacisnąć i przytrzymać przycisk 2, do momentu ustawienia fotela w zapamiętanej pozycji 2.

Tak to jest dla mnie jasne, tylko w przypadku 1 kluczyka to wiesz jest problem troche, bo po kierowcy nr1 za chwile kierowca nr 2 otwiera tym kluczykiem auta, tak jak napisales przytrzymuje sobie przycisk "2" i fotel mu sie ustawia pod niego. Kierowca 2 konczy jazde, wysiada i zamuya auto. No i teraz jak przyjdzie kierowca 1 to musi tez "1" przytrzymac... bo ostatni jechal kierowca nr 2 i zamknal auto ze swoimi ustawieniami... Chodzilo mi o to zeby kluczyk zawsze pamietal ustawienia kierowcy nr 1 (bo jezdzi tym autem w 90%) a kierowca nr 2 od czasu do czasu. No ale juz rozumiemi ze zwyczajnie nie ma takiej opcji i przy kazdym zamykaniu auta kluczyk zapamietuje sobie obecne ustawienia...

 

Przy okazji pytanie. W MMI przypisane do auta sa 2 kluczyki. Mamy tylko 1. Czy mozna usunac latwo ten 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Langista napisał(a):

Można, trzeba mieć vcds.

mam, poprosze o instrukcje :) oraz info abym czasem tego co mam nie usunal...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Muskel1 napisał(a):

Dokup drugi kluczyk i po problemie.

no taki jest plan, ale wiesz to w sumie wyjdzie dobrze z 1600 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Muskel1 napisał(a):

Dolicz do ceny zakupu auta

no tylko potrzebuje chwili oddechu bo sie przeliczylem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...