Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Sprzedać? Zezłomować? B6 2001


marekg

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, dylemat taki... za długo trzymałem auto, od 2008 roku i dopiero w tym kupiłem coś nowszego. Moja poczciwa babcia  B6 anno domini 2001 stoi teraz i czeka na decyzję. Auto jest mechanicznie bez zarzutu, wszystko robione on time (mam wrażenie, że bardziej jej ufam niż B8-ce). Ale sypie się wnętrze (tapicerka drzwi, podsufitka wisi). Najgorze, że na aucie zaczęła wychodzić w kilku miejscach korozja a lakier jest w stanie katastrofalnym (klar schodzi praktycznie wszędzie gdzie do tej pory nie malowałem), przeklęty Amuletrott LY3C...

nie mam ochoty inwestować kilkunastu tysięcy w blachę... tym bardziej, że jeździć tym nie bedę już. Jest szansa to sprzedać? wersja 101KM (AVB), polisz salon bieda edyszyn z paroma modami jakie się udało przez 15 lat zrobić, 400 tysięcy przekroczone niedawno.

Ech, za długo trzymałem i teraz rozstać się ciężko...jak członek rodziny, najważniejsze wydarzenia w życiu zawsze w towarzystwie tego auta...

Edytowane przez marekg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystaw w normalnych pieniądzach to sprzedasz, weźmiesz na pewno dużo więcej niż byś miał zezłomować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na złomie 700zl. Lepiej wystaw, napewno więcej weźmiesz. Zezlomowac zawsze jest czas. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...